תקרות אקוסטיות 052-5859222

תקרות אקוסטיות בונים רק עם אשר שלמה עבודות גבס!

 

תקרות אקוסטיות הן תקרות שנועדו לשפר את האקוסטיקה בחדר, לבודד אותו מרעשים וליצור חלל נעים יותר מבחינת שמע. לרוב, יוצרים תקרות אקוסטיות מגבס או מחומרים דומים, ובמרבית המקרים מנצלים את הצורך בתקרות אקוסטיות ליצירה של תקרות דקורטיביות מעניינות ויפות. חברת אשר שלמה עבודות גבס מבצעת עבורכם תקרות אקוסטיות איכותיות ויפהפיות.

 

תקרות אקוסטיות

 

תקרה אקוסטית היא תקרה אשר עשויה מגבס, ואשר נבנית כתקרה מונמכת, מתחת לתקרת הבטון או הבלוקים של החדר או המבנה עצמו. תקרה אקוסטית נבנית כאשר יש צורך בתוספת של בידוד, לרוב במוסדות שבהם קיים רעש רב בחדרים ובמסדרונות, וכן במקומות כמו אולפנים, משרדים וכדומה, שבהם יש צורך בשקט מוחלט ובבידוד מרעשים. תקרה אקוסטית בנויה מלוחות גבס מונמכים, כאשר בינם לבין התקרה המקורית של המבנה מונחים חומרים מבודדים, כמו צמר סלעים וחומרים מבודדים נוספים, אשר תורמים לבידוד האקוסטי. גם הגבס עצמו הוא חומר המבודד מבחינה אקוסטית, ולכן הוא המתאים ביותר למטרה זו. תקרות אקוסטיות אינן חייבות להיות פשוטות למראה או מכוערות. להיפך. השימוש בגבס לתקרה אקוסטית מאפשר יצירה של תקרות מעוצבות, דקורטיביות, לעיתים עם שילובי תאורה וכדומה, כך שתקרות אקוסטיות מהוות תקרות יפות ומעוצבות במיוחד.

 

אשר שלמה עבודות גבס

 

חברת אשר שלמה עבודות גבס מבצעת עבודות גבס מכל הסוגים מזה למעלה מ-15 שנה. הצוות של אשר שלמה עבודות גבס מתמחה בכל סוגי עבודות הגבס, מבניית קירות גבס ועד לייצור של רהיטי גבס דקורטיביים. חברת אשר שלמה עבודות גבס בונה עבורכם תקרות אקוסטיות מעוצבות ומרהיבות, אשר מסייעות לבידוד אקוסטי איכותי במיוחד, ומעניקות מקראה אסטטי ונעים במיוחד לדירה או לכל מקום שבו הן בנויות. תקרה אקוסטית של אשר שלמה עבודות גבס היא תקרה איכותית וחזקה, אשר תמלא את מטרתה בצורה מושלמת ותאפשר לכם ליהנות משהות במקום מבודד ונעים.

 

צריכים לבנות תקרה אקוסטית לדירה שלכם? פנו עוד היום לאשר שלמה עבודות גבס ותקבלו שירות מקצועי ובנייה איכותית ודקורטיבית במיוחד!


כיום התפתח תחום עיצוב הבית ע''י עבודות גבס, בשנים עברו השתמשו בגבס עבור הקמת קירות ומחיצות או תקרות גבס,  בזמנינו עם התפתחות העיצוב פנים, התחום של עבודות גבס התקדם בקצב מהיר מאד ואף נהיה שמיש במיוחד אודות ליתרונות הרבים  שיש לו.

הייתרונות של עיצוב בגבס ועבודות גבס

ובכן, לעבודות גבס ועיצוב באמצעות גבס ישנם כמה יתרונות:

1)      העבודה בגבס מהירה ויעילה, הגבס הוא סוג של חומר מאד מבוקש בקרב אנשי המקצוע ואנשים אשר עוסקים בעיצוב פנים כיוון שהגבס מאד נוח, ניתן להשתמש בו למטרות רבות כמו לדוגמא: הכנה של ריהוט, יצירה של חללים ועוד במעט מאד זמן ובמינימום עבודה.

2)      עלות הגבס הינו נמוך בצורה משמעותית בהשוואה לחומרים אחרים כמו לבנות בטון וכו' וניתן לבצע עימו תכנון וביצוע של תוכניות אצל כל שכבות האוכלוסייה.

3)      עיצוב בגבס – תודות לאלסטיות ולגמישות שיש בגבס, ניתן לבצע הרבה מאד אפשרויות של עיצובים מהממים, עיצוב בגבס יוכל להיות  מקורי ויוצא דופן.

4)      הגבס הוא קל וקל לנשיאה בלוקים מבטון שאז המלאכה הינה מאד מורכבת ואורכת זמן ובנוסף, כאשר צריך להסיר אותו כדי לבצע תיקונים, הוא לא גורם לנזקים כמו סדקים בקירות וכדומה.

5)      את אותן העבודות ניתן לערוך אף באמצע תהליך עבודת בניה.

6)      הלוחות של הגבס הינן חסינות ממים ואש כשיש את האטימה והבידוד הנדרש, בנוסף הקירות גבס נותנים אטימה מספקת בעונת החורף מחדירת קור ובתקופת הקיץ מפני חום.

עיצובים יחודיים באמצעות עבודות בגבס

עיצוב הבית על ידי הגבס נהפך לנפוץ במיוחד בזמן האחרון כיון שניתן לעשות הרבה שינויים מדהימים, יש הרבה מאד אפשרויות לעיצוב הבית על ידי הגבס, בדרך זו אפשר לשנות קיר ישר לקיר מעוגל, לעשות חללים ונישות יציבות וייחודיות בשילוב אמצעי תאורה, יש אפשרות לבנות מדפים,  ספריות וכדו'.

דבר נוסף, ניתן ליצור בגבס אביזרים חדשניים כמו למשל מזנון מגבס שזה בעצם משטח מלבני שניתן לשדרג אותו בעזרת תוספים עיצוביים כמו למשל נצנצים וסוגים נוספים.

מי אשר מתגורר באזור של המרכז ומחפש אנשי מקצוע למטרת עבודות, הוא למעשה יכול לחפש בגוגל עבודות גבס במרכז ולקבל הרבה תוצאות. עבודות ועיצוב הבית על ידי גבס  מומלץ לבצע אך ורק על ידי עובדים בעלי נסיון וידע בביצוע עבודות גבס.

בשנים האחרונות התפתח מאד התחום של עיצוב הבית באמצעות עבודות גבס, אם בעבר נעשה השתמשו בגבס לצורך הקמת קירות ומחיצות או תקרות גבס – הנמכות,  הרי שכיום עם התפתחות עיצוב הפנים, התחום של עבודות הגבס התפתח בקצב מאד מהיר ונעשה שמיש במיוחד אודות ליתרונות הרבים הטמונים בו.כיום ניתן לבנות תקרות אקוסטיות מושלמות לבית או לעסק.

תקרה אקוסטית מאפשרת עיצוב יפה יותר לתקרה ואפשרות לשים מזגן מיני מרכזי ולחלק את הקירור שלו למספר נקודות יציאה במקום מזגן עילי או תחתי היוצא ממקום אחד ומתפזר פחות בבית או בעסק.

יש כיום מספר סגנונות של תקרות אקוסטיות וללקוח ניתנת האפשרות לבחור בין סוגי התקרות האקוסטיות לפי הטעם האישי שלו.

העלויות של התקרות אקוסטיות משתנות בהתאם לכמויות החומרים ולסוג החומרים ולאכויות העבודה.

כמובן שחומרים יקרים יותר מספקים עבודה טובה יותר ואיכותית יותר. זה ניכר גם במראה וגם באיכויות העבודה וכמובן שיש השפעה של שמירת איכות העבודה לאורך שנים.

א שלמה מספקים את החומרים הטובים ביותר בתחום התקרות אקוסטיות כבר שנים עם איכות עבודה בלתי מתפשרת, בדרך זאת הלקוח יוצא הכי מרוצה עם תקרה אקוסטית שהוא בחר.

ל-א . שלמה יש כבר למעלה מ 15 שנים של ניסיון בתחום באיזור ירושלים ראשון לציון רחובות גדרה והסביבה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר כעת על מנת לקבוע פגישת יעוץ אטרקטיבית.