תקרות גבס 052-5859222

כיום התפתח תחום עיצוב הבית ע''י עבודות גבס, בשנים עברו השתמשו בגבס עבור הקמת קירות ומחיצות או תקרות גבס,  בזמנינו עם התפתחות העיצוב פנים, התחום של עבודות גבס התקדם בקצב מהיר מאד ואף נהיה שמיש במיוחד אודות ליתרונות הרבים  שיש לו.

הייתרונות של עיצוב בגבס ועבודות גבס

ובכן, לעבודות גבס ועיצוב באמצעות גבס ישנם כמה יתרונות:

1)      העבודה בגבס מהירה ויעילה, הגבס הוא סוג של חומר מאד מבוקש בקרב אנשי המקצוע ואנשים אשר עוסקים בעיצוב פנים כיוון שהגבס מאד נוח, ניתן להשתמש בו למטרות רבות כמו לדוגמא: הכנה של ריהוט, יצירה של חללים ועוד במעט מאד זמן ובמינימום עבודה.

2)      עלות הגבס הינו נמוך בצורה משמעותית בהשוואה לחומרים אחרים כמו לבנות בטון וכו' וניתן לבצע עימו תכנון וביצוע של תוכניות אצל כל שכבות האוכלוסייה.

3)      עיצוב בגבס – תודות לאלסטיות ולגמישות שיש בגבס, ניתן לבצע הרבה מאד אפשרויות של עיצובים מהממים, עיצוב בגבס יוכל להיות  מקורי ויוצא דופן.

4)      הגבס הוא קל וקל לנשיאה בלוקים מבטון שאז המלאכה הינה מאד מורכבת ואורכת זמן ובנוסף, כאשר צריך להסיר אותו כדי לבצע תיקונים, הוא לא גורם לנזקים כמו סדקים בקירות וכדומה.

5)      את אותן העבודות ניתן לערוך אף באמצע תהליך עבודת בניה.

6)      הלוחות של הגבס הינן חסינות ממים ואש כשיש את האטימה והבידוד הנדרש, בנוסף הקירות גבס נותנים אטימה מספקת בעונת החורף מחדירת קור ובתקופת הקיץ מפני חום.

עיצובים יחודיים באמצעות עבודות בגבס

עיצוב הבית על ידי הגבס נהפך לנפוץ במיוחד בזמן האחרון כיון שניתן לעשות הרבה שינויים מדהימים, יש הרבה מאד אפשרויות לעיצוב הבית על ידי הגבס, בדרך זו אפשר לשנות קיר ישר לקיר מעוגל, לעשות חללים ונישות יציבות וייחודיות בשילוב אמצעי תאורה, יש אפשרות לבנות מדפים,  ספריות וכדו'.

דבר נוסף, ניתן ליצור בגבס אביזרים חדשניים כמו למשל מזנון מגבס שזה בעצם משטח מלבני שניתן לשדרג אותו בעזרת תוספים עיצוביים כמו למשל נצנצים וסוגים נוספים.

מי אשר מתגורר באזור של המרכז ומחפש אנשי מקצוע למטרת עבודות, הוא למעשה יכול לחפש בגוגל עבודות גבס במרכז ולקבל הרבה תוצאות. עבודות ועיצוב הבית על ידי גבס  מומלץ לבצע אך ורק על ידי עובדים בעלי נסיון וידע בביצוע עבודות גבס.

בשנים האחרונות התפתח מאד התחום של עיצוב הבית באמצעות עבודות גבס, אם בעבר נעשה השתמשו בגבס לצורך הקמת קירות ומחיצות או תקרות גבס – הנמכות,  הרי שכיום עם התפתחות עיצוב הפנים, התחום של עבודות הגבס התפתח בקצב מאד מהיר ונעשה שמיש במיוחד אודות ליתרונות הרבים הטמונים בו.

תקרות גבס

על מנת להיות שמחים עד השמים , צריך להרים את הראש ולראות תקרת גבס יפה ומעוצבת . בכדי לא להתאמץ אתם צריכים פשוט ללחוץ כאן תקרות גבס מעוצבות. לבחור סגנון עיצוב, להתקשר ואנחנו בדרך אליכם ... מידי חודש אנו מחדשים את האתר בתמונות חדשות ומפתיעות של תקרות גבס , שווה לעקוב...


עיצוב פנים

ישנם אופציות מגוונות כדי לעצב תקרה של בית , חדר שינה , מטבח , או אפילו משרד שזהו חלק אינטגרלי מהעיצוב פנים של המרחב בו אנו חיים או עובדים . התקרה יכולה להיות מעניינית ומיוחדת ברמה אומנותית ממש ולאו דווקא פשוטה ומשעממת , וזאת תוכלו לראות לפני הביצוע ע"י הדמיות פנים שאנו נותנים בחינם ללקוחותינו .אפשר לעצב אותה ע"י טקסטורה שמותאמת אישית לבית אותו אנו מעצבים כאשר לוקחים בחשבון את מכלול הצבעים והריהוט של הבית . תקרות גבס אמורות להיות פתרון קל , נוח , ובסופו של דבר מתאים ויפה לכל בית ברמת העיצוב.  ע"י הדמיה לפני ביצוע העבודה תוכלו לראות תמונה מוגמרת.


תקרת גבס מעוצבת
חיזוק התקרה ואיכותה על מנת שלא יווצרו בה כל מיני גלים למינהם היא חייבת להיות מחוזקת לפי התקנים ואסור שתהיה כבדה .ישנן המון שיטות ואפשרויות לביצוע תקרות מגבס ולכן רצוי ומומלץ לבדוק ולראות בעינים עבודות של הקבלן אותו אתם רוצים לקחת ואים הוא נותן לכם הדמיה ממוחשבת ברמה של עיצוב אז אתם מסודרים . כשאתם מחפשים קבלני גבס לביצוע העבודה, בדקו טוב טוב את הקבלן שאכן הוא איכותי ומתמחה בתחום הנ"ל ולא כולבויניק אם אתם רוצים שהעבודה שלכם שצא איכותית וברמה גבוהה בקשו קבלן שעובד עם מעצבי פנים.


תקרות מגבס הלהיט שלא נגמר

לגבס יש תכונות יחודיות שאין לחומרים אחרים בתחום הבניה הוא גמיש יחסית , מבודד מרעשים, קל ונוח לעבודה . ולכן ע"י השימוש בגבס ניתן לבצע אין ספור עיצובים שקשורים לפנים הבית רק מה שצריך זה קבלן איכותי ובעל ניסיון עשיר בעבודה עם אדריכלים ומעצבי פנים שזהו מרכיב חשוב בתוצאה הסופית . אנו עובדים עם תוכנות אדריכליות כך שלפני שאתם מחליטים ללכת לכיוון של עיצוב תקרת גבס אתם לא צריכים לנחש או להסתמך על תמונות שראיתם , פשוט אתם מקבלים מאיתנו הדמיה ממוחשבת של התקרה גמורה כולל תאורה , צבע וטקסטורות.