עיצוב פנים

כיום התפתח תחום עיצוב הבית ע''י עבודות גבס, בשנים עברו השתמשו בגבס עבור הקמת קירות ומחיצות או תקרות גבס,  בזמנינו עם התפתחות העיצוב פנים, התחום של עבודות גבס התקדם בקצב מהיר מאד ואף נהיה שמיש במיוחד אודות ליתרונות הרבים  שיש לו.

הייתרונות של עיצוב בגבס ועבודות גבס

ובכן, לעבודות גבס ועיצוב באמצעות גבס ישנם כמה יתרונות:

1)      העבודה בגבס מהירה ויעילה, הגבס הוא סוג של חומר מאד מבוקש בקרב אנשי המקצוע ואנשים אשר עוסקים בעיצוב פנים כיוון שהגבס מאד נוח, ניתן להשתמש בו למטרות רבות כמו לדוגמא: הכנה של ריהוט, יצירה של חללים ועוד במעט מאד זמן ובמינימום עבודה.

2)      עלות הגבס הינו נמוך בצורה משמעותית בהשוואה לחומרים אחרים כמו לבנות בטון וכו' וניתן לבצע עימו תכנון וביצוע של תוכניות אצל כל שכבות האוכלוסייה.

3)      עיצוב בגבס – תודות לאלסטיות ולגמישות שיש בגבס, ניתן לבצע הרבה מאד אפשרויות של עיצובים מהממים, עיצוב בגבס יוכל להיות  מקורי ויוצא דופן.

4)      הגבס הוא קל וקל לנשיאה בלוקים מבטון שאז המלאכה הינה מאד מורכבת ואורכת זמן ובנוסף, כאשר צריך להסיר אותו כדי לבצע תיקונים, הוא לא גורם לנזקים כמו סדקים בקירות וכדומה.

5)      את אותן העבודות ניתן לערוך אף באמצע תהליך עבודת בניה.

6)      הלוחות של הגבס הינן חסינות ממים ואש כשיש את האטימה והבידוד הנדרש, בנוסף הקירות גבס נותנים אטימה מספקת בעונת החורף מחדירת קור ובתקופת הקיץ מפני חום.

עיצובים יחודיים באמצעות עבודות בגבס

עיצוב הבית על ידי הגבס נהפך לנפוץ במיוחד בזמן האחרון כיון שניתן לעשות הרבה שינויים מדהימים, יש הרבה מאד אפשרויות לעיצוב הבית על ידי הגבס, בדרך זו אפשר לשנות קיר ישר לקיר מעוגל, לעשות חללים ונישות יציבות וייחודיות בשילוב אמצעי תאורה, יש אפשרות לבנות מדפים,  ספריות וכדו'.

דבר נוסף, ניתן ליצור בגבס אביזרים חדשניים כמו למשל מזנון מגבס שזה בעצם משטח מלבני שניתן לשדרג אותו בעזרת תוספים עיצוביים כמו למשל נצנצים וסוגים נוספים.

מי אשר מתגורר באזור של המרכז ומחפש אנשי מקצוע למטרת עבודות, הוא למעשה יכול לחפש בגוגל עבודות גבס במרכז ולקבל הרבה תוצאות. עבודות ועיצוב הבית על ידי גבס  מומלץ לבצע אך ורק על ידי עובדים בעלי נסיון וידע בביצוע עבודות גבס.

בשנים האחרונות התפתח מאד התחום של עיצוב הבית באמצעות עבודות גבס, אם בעבר נעשה השתמשו בגבס לצורך הקמת קירות ומחיצות או תקרות גבס – הנמכות,  הרי שכיום עם התפתחות עיצוב הפנים, התחום של עבודות הגבס התפתח בקצב מאד מהיר ונעשה שמיש במיוחד אודות ליתרונות הרבים הטמונים בו.


בשעה טובה ומוצלחת קנינו בית לו ציפינו כל חיינו וכעת מה שנותר לנו זה לאכלס אותו, לרהט אותו ולעצב אותו .

לתהליך הזה קוראים עיצוב פנים. כל נושא העיצוב זה עניין של טעם, וכמובן שאנו בעלי המקצוע חשופים לכל מה שמתחדש בשוק בכל מה שקשור לעיצוב פנים, החל בריצוף וכלה בעבודות גבס מיוחדות ומעוצבות .

כאשר אנו מעצבים את הבית ע"י בעל מקצוע אזי אנו נחשפים לכל עולם העיצוב המודרני בעזרת תמונות וקטלוגים למיניהם . העבודות המיוחדות שכוללות בין היתר ריהוט ועבודות גבס משרות לבית אווירה יוקרתית ומשדרגת את מחיר הדירה ואף מקנה ליושבי הבית אווירה רגועה ונינוחה ואפילו כבר אמרו על זה חז"ל ש – "דירה נאה מרחיבה דעתו של האדם".

החדרים שאנו בוחרים לעצב אותם בד"כ הם הסלון שהוא המקום המרכזי בעיצוב הבית , החדרי שינה והאמבטיות ובעצם כל פנים הבית. הכול תלוי עד כמה אנו מוכנים ללכת רחוק עם שיגעונות העיצוב פנים והתקציב כמובן.

לחצו לתמונות בנושא עיצוב פנים

ישנם כאלה שמעצבים את הבית כאשר הם קונים בית חדש מקבלן ואיך שמקבלים מפתח יוצאים לדרך ומתחילים לעבוד , וישנם כאלה שנחשפו לעולם העיצוב פנים דרך דירות של חברים שראו או דרך אינטרנט וכדו' . שימו לב האתר מתעדכן מידי חודש בפרוייקטים חדשים שבוצעו לאחרונה , שווה לבקר ...

התחלת העיצוב מתחילה בזה שבוחרים מעצב פנים עם קבלות , עבודות ועובדות ... במקרה שלנו אנו גם מבצעים את העיצוב פנים ומספקים ללקוח יחד עם הקבלנים הנלווים ( מיזוג , חשמל ) תוכניות עבודה מסודרות , וכן הדמיות ממוחשבות על מנת לראות את התוצר הסופי של העבודה , והכי חשוב מעבר לניסיון ולרמה המקצועית אנו לא גובים כסף עבור התכנון התוכניות וההדמיות .
אנו מגיעים לבית הלקוח מודדים את הדירה על כל מרכיביה חלונות , דלתות , וטרינות וכדו' מעלים הכול על הנייר , מהנייר זה עובר למחשב לתוכנת עיצוב פנים ומשם והלאה השמיים הם הגבול . ניתן לבצע כל עיצוב שרוצים וחושקים בו כל אחד ואחד לפי טעמו האישי , אנו מבצעים מספר הדמיות שמתאימות לדירה אותה אנו הולכים לעצב .


עיצוב פנים


אדריכלות

אדריכלות היא התחום של עיצוב ותכנון של בניינים ובתים, החל ממעטפת בניין וכלה בחלוקה הפנימית שלו, חלוקה מפורטת של חדרי הבית, ואפילו עד לפרטים כמו ריהוט וכדומה.

התחום הזה מתחלק בעצם לשניים: אדריכלות ועיצוב פנים.

אדריכלות קשורה בעיקר למבנה עצמו ולתכנון הכללי שלו – איך ייראה מבחוץ, איך יחולקו הדירות בבניין, היכן יהיו נקודות חשמל ומים, וכדומה, תכנון יותר טכני. עיצוב פנים מתמקד בחלוקה הפנימית של הדירה, בתכנון יעיל שלה ובעיצוב כל חדר וחדר שבה.


מעצב פנים

מעצב פנים הוא אדם שהתמחה בתחום של עיצוב פנים ותכנון של החלק הפנימי של הבית. מעצב פנים אינו חייב להיות אדריכל – זהו תחום שונה, ואין צורך ללמוד אדריכלות על מנת להיות מעצב פנים. לעומת זאת, אדריכל הוא תמיד גם מעצב פנים.


עיצוב בית

עיצוב בית הוא חוויה מהנה ומעניינת במיוחד, הן למעצב עצמו והן ללקוחות שלו, אשר מתכננים כעת כיצד ייראה ביתם לאחר הבנייה או השיפוץ המתוכנן. עיצוב בית אמור להעניק בסופו של דבר ללקוחות תכנון מדויק של כל חדר בבית, החל מרמת החלוקה של החדרים כך שיהיו פרקטיים, נוחים ונאים, דרך רמה של תכנון – היכן להציב כל רהיט, היכן למקם נישות וכדומה, ועד לרמה של עיצוב נטו – באיזה סוג תאורה להשתמש, אילו רהיטים יהיו בכל חדר ובאיזה סגנון הם יעוצבו, ועוד.


עיצוב סלון

עיצוב סלון הוא אחד החלקים המהנים ביותר בעיצוב הבית ומדוע? מפני שמצד אחד, הסלון הוא החדר המרכזי ביותר בבית, ואנו נוהגים לשהות בו זמן רב במשך היום, ולקבל בו אורחים.

לכן אנו רוצים לעצב אותו באופן שיהיה נעים ומזמין, שיהיה לכולם נעים לשהות בו. מצד שני, לסלון אין כמעט מגבלות המחייבות אותנו לרהיט מסוים, זאת בניגוד, למשל, למטבח – שבו חייב להיות מקרר, תנור וכדומה, או לחדר שינה, שם חייבת להיות מיטה. בסלון אנו חופשיים לחלוטין לעצב אותו על פי הטעם האישי שלנו וסגנון העיצוב אותו בחרנו. מעצב פנים טוב יוכל לסייע לכם לבחור סגנון שיתאים לכם, וגם פרטי ריהוט אשר יהפכו את הסלון שלכם למושלם. אנו מתמחים בעיצוב סלונים במגוון סגנונות עיצוב, תוך שילוב נישות מגבס ועבודות גבס איכותיות אחרות.


עיצוב פנים

עיצוב דירות

החברה שלנו בעלת ניסיון רב של הצלחה בתחום עיצוב דירות ובמאמר זה ניתן לכם רקע בנושא זה.

עיצוב פנים של דירות הוא החלק המהנה ביותר מכל שלבי התכנון והבנייה. עיצוב דירות פירושו תכנון מדויק של כל החדרים שבדירה – כיצד ייראו, למה הם ישמשו, באילו רהיטים הם יעוצבו וכדומה. כאשר אנו מעצבים דירה, אנו מנסים להפוך אותה למקום שיהיה נעים עבורנו, שנהנה לשהות בדירה ולהפוך אותה לבית של ממש. כל אחד נהנה לגור בדירה מעוצבת אשר משרה עליו אווירה נעימה של בית, ולכן רובנו משקיעים רבות בעיצוב הבית ובבחירת פריטים אשר ישלימו את המראה שלו ויהפכו אותו לנעים. אנו מתמחים בעיצוב דירות על כל המשתמע מכך, תוך שילוב של עבודות גבס איכותיות במיוחד, אשר מוסיפות נופך ייחודי לכל חדר בבית. אנו מסייעים לכם לעצב לעצמכם דירת חלומות. הנה שני טיפים לעיצוב חדרי הבית דומיננטיים .


עיצוב מטבח

עיצוב מטבח צריך להתחיל בתכנון נכון, מפני שמטבח שאינו פרקטי, אף אם יהיה מעוצב בצורה מרהיבה, יגרום לבני הבית לאי נוחות בכל פעם שייכנסו אליו.

לאחר שתכננתם כיצד ייראה המטבח שלכם והיכן ימוקם כל פריט בו, תוכלו להשקיע בעיצוב המטבח בסגנונות עיצוב שונים. עיצוב מטבח הוא דינמי ומעניין, וישנם סגנונות רבים המתאימים לו. ישנם אנשים המעדיפים את העיצוב הכפרי הקלאסי, בצבעים חמים ועם ריהוט.

אחרים מעדיפים דווקא עיצוב נקי ומודרני, אשר מאופיין בצבעים בהירים ובמינימליזם. המטבח צריך להיות מעוצב על פי טעמכם האישי, כדי שיהיה לכם נעים להיכנס אליו, לעבוד בו ולאכול בו.


עיצוב חדר שינה

חדר שינה הוא החדר הפרטי של בני הזוג החיים בבית. זהו החלל האינטימי ביותר, אשר אמור לשמש את בני הזוג למנוחה, להתנתקות ממרוץ החיים, לאינטימיות ולאהבה. לכן חשוב מאד לעצב את חדר השינה באופן שיהיה לטעמם של שני בני הזוג, וישרה עליהם אוירה נינוחה ומקרבת.

ישנם סגנונות רבים של עיצוב חדר שינה, כמו הסגנון הרומנטי, המאופיין בצבעים רכים ובאבזרים משלימים רבים כמו וילונות, שטיחים, מנורות רכות וכדומה. סגנונות אחרים יכולים להיות סגנון כפרי, סגנון עתיק או סגנון מודרני חלק. העיקר הוא ששני בני הזוג יאהבו את העיצוב הנבחר. ניתן לשדרג עיצוב חדרי שינה בקלות רבה, על ידי הוספה של מנורה תואמת, וילון, כיסויי מיטה ועוד.

חברתנו מומחית לכל נושא עיצוב הבית ומעסיקה מיטב מעצבים בעלי תעודות ממוסדות מובילים בתחום של עיצוב פנים, נשמח לעצב לכם את הבית בדיוק כמו שאתם חולמים עם נגיעה מקצועית רכה.