מטבחים

כיום התפתח תחום עיצוב הבית ע''י עבודות גבס, בשנים עברו השתמשו בגבס עבור הקמת קירות ומחיצות או תקרות גבס,  בזמנינו עם התפתחות העיצוב פנים, התחום של עבודות גבס התקדם בקצב מהיר מאד ואף נהיה שמיש במיוחד אודות ליתרונות הרבים  שיש לו.

הייתרונות של עיצוב בגבס ועבודות גבס

ובכן, לעבודות גבס ועיצוב באמצעות גבס ישנם כמה יתרונות:

1)      העבודה בגבס מהירה ויעילה, הגבס הוא סוג של חומר מאד מבוקש בקרב אנשי המקצוע ואנשים אשר עוסקים בעיצוב פנים כיוון שהגבס מאד נוח, ניתן להשתמש בו למטרות רבות כמו לדוגמא: הכנה של ריהוט, יצירה של חללים ועוד במעט מאד זמן ובמינימום עבודה.

2)      עלות הגבס הינו נמוך בצורה משמעותית בהשוואה לחומרים אחרים כמו לבנות בטון וכו' וניתן לבצע עימו תכנון וביצוע של תוכניות אצל כל שכבות האוכלוסייה.

3)      עיצוב בגבס – תודות לאלסטיות ולגמישות שיש בגבס, ניתן לבצע הרבה מאד אפשרויות של עיצובים מהממים, עיצוב בגבס יוכל להיות  מקורי ויוצא דופן.

4)      הגבס הוא קל וקל לנשיאה בלוקים מבטון שאז המלאכה הינה מאד מורכבת ואורכת זמן ובנוסף, כאשר צריך להסיר אותו כדי לבצע תיקונים, הוא לא גורם לנזקים כמו סדקים בקירות וכדומה.

5)      את אותן העבודות ניתן לערוך אף באמצע תהליך עבודת בניה.

6)      הלוחות של הגבס הינן חסינות ממים ואש כשיש את האטימה והבידוד הנדרש, בנוסף הקירות גבס נותנים אטימה מספקת בעונת החורף מחדירת קור ובתקופת הקיץ מפני חום.

עיצובים יחודיים באמצעות עבודות בגבס

עיצוב הבית על ידי הגבס נהפך לנפוץ במיוחד בזמן האחרון כיון שניתן לעשות הרבה שינויים מדהימים, יש הרבה מאד אפשרויות לעיצוב הבית על ידי הגבס, בדרך זו אפשר לשנות קיר ישר לקיר מעוגל, לעשות חללים ונישות יציבות וייחודיות בשילוב אמצעי תאורה, יש אפשרות לבנות מדפים,  ספריות וכדו'.

דבר נוסף, ניתן ליצור בגבס אביזרים חדשניים כמו למשל מזנון מגבס שזה בעצם משטח מלבני שניתן לשדרג אותו בעזרת תוספים עיצוביים כמו למשל נצנצים וסוגים נוספים.

מי אשר מתגורר באזור של המרכז ומחפש אנשי מקצוע למטרת עבודות, הוא למעשה יכול לחפש בגוגל עבודות גבס במרכז ולקבל הרבה תוצאות. עבודות ועיצוב הבית על ידי גבס  מומלץ לבצע אך ורק על ידי עובדים בעלי נסיון וידע בביצוע עבודות גבס.

בשנים האחרונות התפתח מאד התחום של עיצוב הבית באמצעות עבודות גבס, אם בעבר נעשה השתמשו בגבס לצורך הקמת קירות ומחיצות או תקרות גבס – הנמכות,  הרי שכיום עם התפתחות עיצוב הפנים, התחום של עבודות הגבס התפתח בקצב מאד מהיר ונעשה שמיש במיוחד אודות ליתרונות הרבים הטמונים בו.


עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים הוא תחום נפרד לחלוטין משאר תחומי העיצוב והתכנון האדריכלי.

עיצוב מטבחים דורש ידע רב ומומחיות, מכיוון שהמטבח דורש שילוב בין תכנון מדויק, אשר יהיה פרקטי ונוח לאנשים שאמורים להשתמש בו, ובין עיצוב נאה, אשר יגרום לבני הבית חשק להיכנס אל המטבח, אם לצורך בישול ואם לצורך אכילה.

עיצוב מטבחים הוא מורכב מאד עקב הסיבות הללו, ולכן, כאשר רוצים לתכנן מטבח חדש, יש לבחור במעצב פנים אשר מתמחה במיוחד בעיצוב מטבחים. מעצב מטבחים יידע לתכנן עבורכם מטבח שיהיה מושלם עבורכם, בכפוף לשטח המ"ר במטבח ולצרכים המיוחדים שלכם.


לחץ לתמונות נוספות של מטבחים בירושלים

מטבח מודרני

מטבח מודרני של ימינו מאופיין במספר מאפיינים בולטים מאד, המאפיין הראשון הוא החידושים הטכנולוגיים אשר פותחו בשנים האחרונות אשר מאפשרים תכנון של מטבח יעיל יותר ונוח יותר לשימוש לדוגמא: מגירות ייחודיות אשר נפתחות לכל גודלן, כך שאפשר לאחסן בהם מוצרים רבים ואף למצוא אותם בקלות מבלי לחטט בעומק המגרה באין רואים.

עבור ארונות עמוקים ישנם מתקנים נשלפים, אשר מאפשרים אחסון נוח בכל עומק הארון ביחד עם שליפה פשוטה ונוחה.

ישנם מתקנים רבים שמאפיינים מטבח מודרני ומקלים על השימוש בו מבחינת עיצוב, מטבח מודרני מאופיין בקווים נקיים מאד, ישרים ומינימליסטיים, בסגנון הייטק, גם הצבעים של המטבח המודרני הם מינימליסטיים, ולרוב סובבים סביב גווני הלבן השונים, וצבעי מתכת. דבר נוסף שמאפיין מטבח מודרני הוא רעיון ה"אי". במטבחים מודרניים מוצב במרכז המטבח מעין אי בודד, אשר משמש למטרות רבות וחוסך מקום יקר על השיש הגדול של המטבח. באי ניתן למקם, לדוגמא, כיריים, כיור, משטח עבודה, ארונות אחסון ואפילו שולחן אוכל. האי משמש כמשטח עבודה נפרד ונוח, ומהווה סימן היכר בולט של המטבח המודרני.


מטבחים בירושלים

חברת אשר שלמה עיצוב בגבס מתמחה בעיצוב מטבחים בירושלים, מטבחים פונקציונאליים וייחודיים בשילוב של יצירות בעבודת גבס. כאשר אתם מתכננים מטבח חדש, או מעוניינים בשיפוץ יסודי של המטבח הקיים, פנו אלינו. אנו נעניק לכם תכנון מדויק של מטבחים בירושלים, עד לפרטים הקטנים ביותר, ונסייע לכם לעצב אותו באמצעות עבודות גבס ברמה גבוהה במיוחד, כך שהוא יהיה מעוצב בסגנון מודרני לפי טעמכם.


עיצוב מטבח

עיצוב מטבח הוא חוויה מהנה במיוחד. המטבח הוא לב ליבו של הבית, חדר בו אנו שוהים שעות רבות במהלך היום, בין אם בשביל בישול ובין אם בשביל אכילה. לכן, רובנו נהנים להשקיע רבות בעיצוב המטבח, כך שייראה יפה במיוחד ויהיה מזמין מסודר ואסתטי.

עיצוב מטבח הוא עניין מורכב במקצת מפני שנדרש השילוב המושלם בין תכנון נכון, פרקטי ויעיל של המטבח, לבין עיצוב נאה, מרשים ומזמין. על כן, מומלץ לעצב מטבחים בעזרת מעצב המתמחה במטבחים. ישנם סגנונות עיצוב רבים של מטבח, ונפרט כאן על שניים מהם.


מטבח כפרי

מטבחים כפריים הם מטבחים בסגנון ישן, אשר נשארים תמיד פופולאריים אצל אנשים רבים מאד. מטבח כפרי מאופיין בצבעים חמים וכהים ואף בירים כמו שמנת וירוק פיסטוק, אשר משרים תחושה ביתית, חמימה ונעימה. מטבחים כפריים מאופיינים בשטח גדול המיועד לאכילה, ובסגנון עיצוב בעל קווי חיתוך רבים, אשר משרים על המטבח אווירה כפרית. דבר נוסף שמאפיין מטבחים כפריים הוא שטח רב, הן לאחסון והן לעבודה. זאת בניגוד למטבחים מודרניים, אשר דוגלים ברוב המקרים במינימליזם, וחוסכים במקום שאינו הכרחי. במטבח הכפרי ישנם מקומות אחסון רבים, במקרים מסוימים בתור כוכים בקירות או תחת השיש, באופן שמאפשר מקום לכלים רבים. אפיון נוסף של מטבח כפרי הוא מדפים ומקומות המיועדים לחפצי נוי המקשטים את המטבח ומוסיפים לו נופך ביתי ונעים, כמובן שמטבח כפרי יעשה מחומרים טבעיים כגון עץ מלא.


מטבח לבן

המטבחים המודרניים הם, כאמור, מטבחים מינימליסטיים למדי. הם מאופיינים גם בצבעים מועטים. ברוב המקרים, מטבח מודרני יהיה מטבח לבן, או בגוונים דומים ללבן אמנם לאחרונה יש גם כאלו נועזים כמו ירוק זוהר ואדום בוהק. מטבח לבן ניתן להשלים למראה מושלם על ידי הוספה של חלקי מתכת או נירוסטה, אשר נותנים למטבח מראה הייטק מודרני אשר אהוב על אנשים רבים.


מטבחים בראשון לציון

אם אתם מתכננים מטבחים בראשון לציון, חברת אשר שלמה עיצוב בגבס היא הפתרון עבורכם. אנו מתמחים בעיצוב של מטבחים בראשון לציון, תוך התאמה של סגנון העיצוב לסגנון האהוב עליכם ובהתאמה מושלמת לצרכים האישיים שלכם, באמצעות עבודות גבס איכותיות.

כך שבין אם אתם מעוניינים במטבח כפרי, מטבח לבן או כל עיצובאחר, חברתנו תבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר.