דף הבית


עבודות גבס עושים עם אשר שלמה עבודות גבס!
                        052-5859222 

                                

עבודות גבס הולכות ונעשות נפוצות מאד בבתים רבים, משרדים, חנויות וכדומה. עבודות גבס הן יפהפיות, דקורטיביות ופרקטיות, וקל מאד ליישם אותן בשטח, מה שהופך אותן לאהודות ואהובות מאד. חברת אשר שלמה עבודות גבס מבצעת עבורכם עבודות גבס מכל הסוגים, בעבודה איכותית ובמקצועיות גבוהה במיוחד.

 

עבודות גבס

 

קירות גבס, הדבר הראשון שרובנו חושבים עליו הוא קירות גבס. ואכן, שמקרים רבים נעשה שימוש בקירות אשר עשויים מגבס, במקום בקירות בטון או בלוקים, מהרבה מאד סיבות. קל מאד לעבוד עם גבס, מדובר בחומר קל משקל, נוח ליישום, גמיש ושימושי מאד. קירות גבס יכולים להיות עמידים במים ובאש, ניתן לבנות אותם גם כאשר הבית כולו כבר בנוי ואין צורך בהריסה של ריצוף או בעבודות בנייה משמעותיות. קירות גבס מבודדים מרעש ומחום, ולכן הם נפוצים ואהובים מאד. אולם עבודות גבס אינן כוללות רק בנייה של קירות. כל היתרונות אשר הופכים את קירות הגבס לנפוצים כל כך, נכונים לגבי הרבה מאד סוגים נוספים של עבודות גבס. כאשר מדברים על עבודות גבס, ניתן להתפתח לבנייה של ארונות מגבס, נישות מגבס, בנייה של מזנונים ופריטי ריהוט אחרים מגבס, תקרות אקוסטיות דקורטיביות ועוד הרבה מאד אלמנטים, הן פרקטיים והן עיצוביים. עבודות גבס נפוצות מאד בגלל הנוחות של העבודה עם הגבס, הגמישות שלו והיכולת שלו להתעצב לכל צורה שהיא, ביציבות ותוך מראה חלק, יפה ונעים לעין.

 

אשר שלמה עבודות גבס

 

חברת אשר שלמה עבודות גבס מתמחה בעבודות גבס מכל הסוגים מזה למעלה מ-15 שנה. אשר שלמה עבודות גבס מציעים לכם מגוון רחב מאד של עבודות גבס, מקירות פנימיים דרך לבניית נישות ורהיטים מגבס ועד יצירת קישוטי קיר ותקרה מגבס, בסגנונות רבים ומגוונים. עם אשר שלמה עבודות גבס, אתם יכולים ליצור לעצמכם דירה מרהיבה ויפהפייה, עם מבחר גדול של עיצובים בטעם האישי שלכם.

                                                    קבלן גבס - קבלן שיפוצים

 

יש לדעת שנכנסים לעבודת שיפוץ הבית או לעיצוב הבית ע"י גבס חייבים להקפיד שהעבודה תתבצע ע"י קבלן שבא מהתחום ועם הרבה ניסיון ספציפי בעבודת אותה הוא הולך לבצע , לדוגמא אם תבצעו עבודות גבס לטלויזיה בסלון , בחדר שינה או במטבח יש לדעת שאת גובה הטלויזיה צריך להתאים ביחס לחלל ששם נתקין . בסלון היא אמורה להיות בגובה 80-90 מהרצפה , במטבח יותר גבוהה לפי גובה הישיבה ובחדר שינה נמקם בחלק העליון של הקיר . ולכן שקבלן גבס מגיע לבצע עבודה אז הפרטים האלו ידועים לו מראש  וזאת לאור הניסיון בשטח. בכלל עבודות גבס הינם סוג מורכב של עבודה יש הרבה יצירתיות בתחום , לא כל מי שיש לו רקע בעבודות ידיים מה שנקרא ..שיפוצים , בניה , וכו' יכול להסתדר ולהתמודד לבד עם בניה של קיר גבס לפלזמה למשל , מזנון גבס , קרניז גבס , תקרה צפה עם ניתוקים והכנות לתאורה נסתרת , אפילו תקרות גבס רגילות דורשות ידע וניסיון כל שכן תקרות גבס מעוצבות. בכדי לבנות קונסטרוקציה לתקרת גבס צריך לדעת לפלס את חלל התקרה , יש את השיטה המקורית והעתיקה השטיכמוס  שזהו צינור שקוף וארוך , ממלאים אותו מים ושני אנשים אמורים להחזיק כל אחד קצה ומשגיחים שמפלס המים יהיה זהה למשנהו , מסמנים על הקיר וכך מקבלים פילוס של הקירות . כיום יש מכשירים חשמליים מתקדמים שחוסכים המון זמן וכוח אדם לדברים האלו , למשל אצלנו עובדים רק עם לייזר 360 מעלות המשמש גם לפילוס קירות גבס וגם לתקרות גבס . ממליץ לכל העוסקים בתחום להשתדרג ולקנות . לכל קבלן גבס , קבלן שיפוצים , בכלל מתאים לכל העבודות שיפוצים ובניה למיניהם גם חשמלאים יכולים להיעזר בלייזר בפילוס של הקופסאות חשמל והאביזרים שהם מתקינים , ספוטים גבס בתקרה , רצפים , אינסטלאטורים כדי לדעת שיפועים מדוייקים וכו' .

אז נחזור לתקרת גבס , לאחר שפילסנו וסימננו קירות נצטרך לקדוח מסלולים כאשר המרחק בין דיבל לדיבל אמור להיות כ-40 ס"מ , השלב הבא הוא בניית הרשת / קונסטרוקציה , מניחים ניצבים בין מסלול למסלול במרחק של 40 ס"מ בין ניצב לניצב תופסים אותם למסלולים בעזרת ברגי פח אחכ צריך לחפוף מעליהם עם ניצבים לצורך קשירה וחיזוקים לתקרה . אלו דברים בקבלן גבס מקצועי יודע ליישם לפרטי פרטים מה שכל קבלן שיפוצים כללי יכול להסתבך איתם וזה אח"כ מתבטא בתקרה לא ישרה , לא מחוזקת מספיק או נכון ואז צצים להם סדקים בתפרים ופינות  

רוצים לבצע בבית שלכם עבודות גבס איכותיות? פנו עוד היום לאשר שלמה עבודות גבס ותיהנו מעבודה מקצועית ואיכותית!


כיום התפתח תחום עיצוב הבית ע''י עבודות גבס, בשנים עברו השתמשו בגבס עבור הקמת קירות ומחיצות או תקרות גבס,  בזמנינו עם התפתחות העיצוב פנים, התחום של עבודות גבס התקדם בקצב מהיר מאד ואף נהיה שמיש במיוחד אודות ליתרונות הרבים  שיש לו.

הייתרונות של עיצוב בגבס ועבודות גבס

ובכן, לעבודות גבס ועיצוב באמצעות גבס ישנם כמה יתרונות:

1)      העבודה בגבס מהירה ויעילה, הגבס הוא סוג של חומר מאד מבוקש בקרב אנשי המקצוע ואנשים אשר עוסקים בעיצוב פנים כיוון שהגבס מאד נוח, ניתן להשתמש בו למטרות רבות כמו לדוגמא: הכנה של ריהוט, יצירה של חללים ועוד במעט מאד זמן ובמינימום עבודה.

2)      עלות הגבס הינו נמוך בצורה משמעותית בהשוואה לחומרים אחרים כמו לבנות בטון וכו' וניתן לבצע עימו תכנון וביצוע של תוכניות אצל כל שכבות האוכלוסייה.

3)      עיצוב בגבס – תודות לאלסטיות ולגמישות שיש בגבס, ניתן לבצע הרבה מאד אפשרויות של עיצובים מהממים, עיצוב בגבס יוכל להיות  מקורי ויוצא דופן.

4)      הגבס הוא קל וקל לנשיאה בלוקים מבטון שאז המלאכה הינה מאד מורכבת ואורכת זמן ובנוסף, כאשר צריך להסיר אותו כדי לבצע תיקונים, הוא לא גורם לנזקים כמו סדקים בקירות וכדומה.

5)      את אותן העבודות ניתן לערוך אף באמצע תהליך עבודת בניה.

6)      הלוחות של הגבס הינן חסינות ממים ואש כשיש את האטימה והבידוד הנדרש, בנוסף הקירות גבס נותנים אטימה מספקת בעונת החורף מחדירת קור ובתקופת הקיץ מפני חום.
לקוחות שמעוניינים בעבודות גבס בירושלים במודיעין שוהם מוזמנים להתקשר וכן מי שמחפש עבודות גבס במרכז מוזמן אף הוא ליצור קשר עם אשר . קבלן גבס במרכז

עיצובים יחודיים באמצעות עבודות בגבס

עיצוב הבית על ידי הגבס נהפך לנפוץ במיוחד בזמן האחרון כיון שניתן לעשות הרבה שינויים מדהימים, יש הרבה מאד אפשרויות לעיצוב הבית על ידי הגבס, בדרך זו אפשר לשנות קיר ישר לקיר מעוגל, לעשות חללים ונישות יציבות וייחודיות בשילוב אמצעי תאורה, יש אפשרות לבנות מדפים,  ספריות וכדו'.

דבר נוסף, ניתן ליצור בגבס אביזרים חדשניים כמו למשל מזנון מגבס שזה בעצם משטח מלבני שניתן לשדרג אותו בעזרת תוספים עיצוביים כמו למשל נצנצים וסוגים נוספים.

מי אשר מתגורר באזור של המרכז ומחפש אנשי מקצוע למטרת עבודות, הוא למעשה יכול לחפש בגוגל עבודות גבס במרכז ולקבל הרבה תוצאות. עבודות ועיצוב הבית על ידי גבס  מומלץ לבצע אך ורק על ידי עובדים בעלי נסיון וידע בביצוע עבודות גבס.

בשנים האחרונות התפתח מאד התחום של עיצוב הבית באמצעות עבודות גבס, אם בעבר נעשה השתמשו בגבס לצורך הקמת קירות ומחיצות או תקרות גבס – הנמכות,  הרי שכיום עם התפתחות עיצוב הפנים, התחום של עבודות הגבס התפתח בקצב מאד מהיר ונעשה שמיש במיוחד אודות ליתרונות הרבים הטמונים בו.


עבודות גבס נכנסו בשנים האחרונות כמעט לכל בית בישראל. האפשרויות המגוונות, גמישות החומרים והמחיר הזול יחסית למגוון העבודות שאפשר לעשות עם גבס הופכות את עבודות הגבס לאחד הדברים הפופולאריים בישראל ובעולם כולו.

אשר שלמה מבצעים עבודות גבס מקצועיות ומגוונות עם למעלה מ-15 שנות ניסיון וותק עם דגש על מקצועיות, מחיר אטרקטיבי ורשימה שהולכת ומתארכת של לקוחות המרוצים מעבודות הגבס שלנו. אנחנו מתמחים בכל עבודות הגבס, בין אם מדובר בנישה קטנה בסלון או סיפריה יפה לילד/ה וכלה בעבודות גבס מורכבות ביותר.

למידע נוסף לחצו כאן

   

בשעה טובה ומוצלחת קנינו בית לו ציפינו כל חיינו וכעת כל שנותר לנו הוא לאכלס אותו, לרהט אותו ולעצב אותו. לתהליך זה קוראים עיצוב פנים. כל נושא העיצוב זה עניין של טעם וכמובן שאנו בעלי המקצוע חשופים לכל מה שמתחדש בשוק בכל מה שקשור לעיצוב פנים, החל בריצוף וכלה בעבודות גבס מיוחדות ומעוצבות.

חברתנו מומחית לכל נושא עיצוב הבית ומעסיקה מיטב מעצבים בעלי תעודות ממוסדות מובילים בתחום של עיצוב פנים. נשמח לעצב לכם את הבית בדיוק כמו שאתם חולמים עם נגיעה מקצועית רכה.
למידע נוסף לחצו כאן.

עיצוב מטבחים דורש ידע רב ומומחיות, מכיוון שהמטבח דורש שילוב בין תכנון מדויק, אשר יהיה פרקטי ונוח לאנשים שאמורים להשתמש בו, ובין עיצוב נאה, אשר יגרום לבני הבית חשק להיכנס אל המטבח, אם לצורך בישול ואם לצורך אכילה. עיצוב מטבחים הוא מורכב מאד עקב הסיבות הללו, ולכן, כאשר רוצים לתכנן מטבח חדש, יש לבחור במעצב פנים אשר מתמחה במיוחד בעיצוב מטבחים. מעצב מטבחים יידע לתכנן עבורכם מטבח שיהיה מושלם עבורכם, בכפוף לשטח המ"ר במטבח ולצרכים המיוחדים שלכם.

למידע נוסף לחצו כאן


לצפיה בגלריית התמונות לחצו כאן