עבודות גבס - אשר שלמה

כיום התפתח תחום עיצוב הבית ע''י עבודות גבס, בשנים עברו השתמשו בגבס עבור הקמת קירות ומחיצות או תקרות גבס,  בזמנינו עם התפתחות העיצוב פנים, התחום של עבודות גבס התקדם בקצב מהיר מאד ואף נהיה שמיש במיוחד אודות ליתרונות הרבים  שיש לו.

הייתרונות של עיצוב בגבס ועבודות גבס

ובכן, לעבודות גבס ועיצוב באמצעות גבס ישנם כמה יתרונות:

1)      העבודה בגבס מהירה ויעילה, הגבס הוא סוג של חומר מאד מבוקש בקרב אנשי המקצוע ואנשים אשר עוסקים בעיצוב פנים כיוון שהגבס מאד נוח, ניתן להשתמש בו למטרות רבות כמו לדוגמא: הכנה של ריהוט, יצירה של חללים ועוד במעט מאד זמן ובמינימום עבודה.

2)      עלות הגבס הינו נמוך בצורה משמעותית בהשוואה לחומרים אחרים כמו לבנות בטון וכו' וניתן לבצע עימו תכנון וביצוע של תוכניות אצל כל שכבות האוכלוסייה.

3)      עיצוב בגבס – תודות לאלסטיות ולגמישות שיש בגבס, ניתן לבצע הרבה מאד אפשרויות של עיצובים מהממים, עיצוב בגבס יוכל להיות  מקורי ויוצא דופן.

4)      הגבס הוא קל וקל לנשיאה בלוקים מבטון שאז המלאכה הינה מאד מורכבת ואורכת זמן ובנוסף, כאשר צריך להסיר אותו כדי לבצע תיקונים, הוא לא גורם לנזקים כמו סדקים בקירות וכדומה.

5)      את אותן העבודות ניתן לערוך אף באמצע תהליך עבודת בניה.

6)      הלוחות של הגבס הינן חסינות ממים ואש כשיש את האטימה והבידוד הנדרש, בנוסף הקירות גבס נותנים אטימה מספקת בעונת החורף מחדירת קור ובתקופת הקיץ מפני חום.

עיצובים יחודיים באמצעות עבודות בגבס

עיצוב הבית על ידי הגבס נהפך לנפוץ במיוחד בזמן האחרון כיון שניתן לעשות הרבה שינויים מדהימים, יש הרבה מאד אפשרויות לעיצוב הבית על ידי הגבס, בדרך זו אפשר לשנות קיר ישר לקיר מעוגל, לעשות חללים ונישות יציבות וייחודיות בשילוב אמצעי תאורה, יש אפשרות לבנות מדפים,  ספריות וכדו'.

דבר נוסף, ניתן ליצור בגבס אביזרים חדשניים כמו למשל מזנון מגבס שזה בעצם משטח מלבני שניתן לשדרג אותו בעזרת תוספים עיצוביים כמו למשל נצנצים וסוגים נוספים.

מי אשר מתגורר באזור של המרכז ומחפש אנשי מקצוע למטרת עבודות, הוא למעשה יכול לחפש בגוגל עבודות גבס במרכז ולקבל הרבה תוצאות. עבודות ועיצוב הבית על ידי גבס  מומלץ לבצע אך ורק על ידי עובדים בעלי נסיון וידע בביצוע עבודות גבס.

בשנים האחרונות התפתח מאד התחום של עיצוב הבית באמצעות עבודות גבס, אם בעבר נעשה השתמשו בגבס לצורך הקמת קירות ומחיצות או תקרות גבס – הנמכות,  הרי שכיום עם התפתחות עיצוב הפנים, התחום של עבודות הגבס התפתח בקצב מאד מהיר ונעשה שמיש במיוחד אודות ליתרונות הרבים הטמונים בו.


עבודות גבס נכנסו בשנים האחרונות כמעט לכל בית בישראל.

האפשרויות המגוונות, גמישות החומרים והמחיר הזול יחסית למגוון העבודות שאפשר לעשות עם גבס הופכות את עבודות הגבס לאחד הדברים הפופולאריים בישראל ובעולם כולו.

אשר שלמה מבצעים עבודות גבס מקצועיות ומגוונות כבר למעלה מ-15 שנות ניסיון וותק עם דגש על מקצועיות, מחיר אטרקטיבי ורשימה שהולכת ומתארכת של לקוחות המרוצים מעבודות הגבס שלנו.

אנחנו מתמחים בכל עבודות הגבס, בין אם מדובר בנישה קטנה בסלון או סיפריה יפה לילד/ה וכלה בעבודות גבס מורכבות ביותר.

כיצד אנחנו הטובים ביותר? נשמח לענות על כך:


  • א. שלמה דואגים לעשות עבודה מקצועית
  • את העבודה המקצועית שלנו אנחנו מתחילים עוד משלב התכנון.
  • לשלב התכנון אנחנו מצמידים אדריכל חינם על מנת לתכנן את התוצר הסופי של השיפוץ או תוספות הגבס שאתם מעוניינים להוסיף.
  • לאחר הייעוץ אדריכלי נשתמש בתכנית הדמייה תלת מיימדית על מנת להמחיש לכל הצדדים את התוצר הסופי של עבודתנו.
  • לאחר סיום עבודתנו וגם במהלכה אנחנו בודקים עם הלקוח את רמת שביעות הרצון שלו בכדי להפוך אותו ללקוח מרוצה יותר ועם תוצר סופי טוב יותר .
  • אשר שלמה משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר לעבודות הגבס שלנו, כל העובדים שלנו מומחים אך ורק באקוסטיקה ובעבודות גבס.
  • את עבודות הגבס שלנו ניתן לתכנן על כל חדר ופינה בבית: החל ממזון ונישה לטלויזיה/סלון וכלה בחדרי שירותים, מחסן ועוד.

לקבלת הצעת מחיר לעבודות גבס ניתן להתקשר בכל עת ולקבל ייעוץ מקצועי, חינם אין כסף.


א שלמה מבצעים עבודות גבס ברחובות, ראשון לציון, תל אביב, בני ברק, אשדוד, אזור יהוד, יבנה, גדרה, וירושלים והסביבה. אצלנו המקצוענות והניסיון הם המפתח להצלחה. ניתן לראות עבודות גבס שבוצעו על ידנו באתר זה. בשנים האחרונות התחלנו לספק שירותי עיצוב פנים כולל הדמיות מקצועיות ביותר בתחום הגבס על מנת לספק ללקוחותינו את מירב השירות. בין שורותינו נמצאים גם בעלי מקצוע בכל התחומים הקשורים לענף שדרכם תוכלו להעזר אז כנסו לגלריית עבודות גבס שבאתרנו להתרשמות.