נישות גבס 052-5859222

כיום התפתח תחום עיצוב הבית ע''י עבודות גבס, בשנים עברו השתמשו בגבס עבור הקמת קירות ומחיצות או תקרות גבס,  בזמנינו עם התפתחות העיצוב פנים, התחום של עבודות גבס התקדם בקצב מהיר מאד ואף נהיה שמיש במיוחד אודות ליתרונות הרבים  שיש לו.

הייתרונות של עיצוב בגבס ועבודות גבס

ובכן, לעבודות גבס ועיצוב באמצעות גבס ישנם כמה יתרונות:

1)      העבודה בגבס מהירה ויעילה, הגבס הוא סוג של חומר מאד מבוקש בקרב אנשי המקצוע ואנשים אשר עוסקים בעיצוב פנים כיוון שהגבס מאד נוח, ניתן להשתמש בו למטרות רבות כמו לדוגמא: הכנה של ריהוט, יצירה של חללים ועוד במעט מאד זמן ובמינימום עבודה.

2)      עלות הגבס הינו נמוך בצורה משמעותית בהשוואה לחומרים אחרים כמו לבנות בטון וכו' וניתן לבצע עימו תכנון וביצוע של תוכניות אצל כל שכבות האוכלוסייה.

3)      עיצוב בגבס – תודות לאלסטיות ולגמישות שיש בגבס, ניתן לבצע הרבה מאד אפשרויות של עיצובים מהממים, עיצוב בגבס יוכל להיות  מקורי ויוצא דופן.

4)      הגבס הוא קל וקל לנשיאה בלוקים מבטון שאז המלאכה הינה מאד מורכבת ואורכת זמן ובנוסף, כאשר צריך להסיר אותו כדי לבצע תיקונים, הוא לא גורם לנזקים כמו סדקים בקירות וכדומה.

5)      את אותן העבודות ניתן לערוך אף באמצע תהליך עבודת בניה.

6)      הלוחות של הגבס הינן חסינות ממים ואש כשיש את האטימה והבידוד הנדרש, בנוסף הקירות גבס נותנים אטימה מספקת בעונת החורף מחדירת קור ובתקופת הקיץ מפני חום.

עיצובים יחודיים באמצעות עבודות בגבס

עיצוב הבית על ידי הגבס נהפך לנפוץ במיוחד בזמן האחרון כיון שניתן לעשות הרבה שינויים מדהימים, יש הרבה מאד אפשרויות לעיצוב הבית על ידי הגבס, בדרך זו אפשר לשנות קיר ישר לקיר מעוגל, לעשות חללים ונישות יציבות וייחודיות בשילוב אמצעי תאורה, יש אפשרות לבנות מדפים,  ספריות וכדו'.

דבר נוסף, ניתן ליצור בגבס אביזרים חדשניים כמו למשל מזנון מגבס שזה בעצם משטח מלבני שניתן לשדרג אותו בעזרת תוספים עיצוביים כמו למשל נצנצים וסוגים נוספים.

מי אשר מתגורר באזור של המרכז ומחפש אנשי מקצוע למטרת עבודות, הוא למעשה יכול לחפש בגוגל עבודות גבס במרכז ולקבל הרבה תוצאות. עבודות ועיצוב הבית על ידי גבס  מומלץ לבצע אך ורק על ידי עובדים בעלי נסיון וידע בביצוע עבודות גבס.

בשנים האחרונות התפתח מאד התחום של עיצוב הבית באמצעות עבודות גבס, אם בעבר נעשה השתמשו בגבס לצורך הקמת קירות ומחיצות או תקרות גבס – הנמכות,  הרי שכיום עם התפתחות עיצוב הפנים, התחום של עבודות הגבס התפתח בקצב מאד מהיר ונעשה שמיש במיוחד אודות ליתרונות הרבים הטמונים בו.


נישות גבס ניתן לשלב במזנונים מגבס בשילוב של עץ, זכוכית וכדו , וכן לארונות ספריות פינות מסוימות בבית שדורשות עיצובים. הכוורות שנבנות מעוצבות ע"י בתוכנת תלת מימד ובהפקת הדמיה ממוחשבת בדיוק עבור הצרכים שלכם. הן יכולות להיבנות בקווים ישרים או רכים לפי הטעם והסגנון אותו אתם אוהבים.

נישות מגבס נותנות פיתרון מעניין ויחודי לכניסה לבתים, משרדים, בניינים משותפים וכדו' .כמו כן ניתן ליצור תקרות או קירות צפים ושם לשתול תאורת לדים, תאורה נסתרת, גם במזנון גבס זה משתלב יפה, ובכך ליצור הרמוניה של עיצובים ולבסוף לצבוע את העבודה בצבעים מיוחדים או שאפשר להוסיף לנישות טקסטורות שמתאימות לעיצובים שבבית.

הרבה רוצים היום לבנות מזנונים ופינות לפלזמה או למכשירים כמו רסיבר , ממיר וכו' שיבנו באמצעות נישות מגבס. המזנונים המודרניים מהווים תחליף לסגנון הכפרי הלא הוא העץ , ומשרים אוירה אחרת. כשרוצים לעצב אמבטיה או שירותים אין צורך להבהל יש גבס ירוק שמותאם לאיזורים רטובים וכן תאורות מוגנות מים.

הנישות גבס יכולות להשתלב גם במטבח , כשאפשר ליצור גומחות ליינות או מוצרי מזון שונים וגם לדברי נוי זה יכול להתאים.