המלצות

המלצות של לקוחות על א.שלמה עבודות גבס

היינו מאוד מרוצים מאשר שלמה, מדובר באיש מאוד מאוד מקצועי, שעומד בכל ההתחייבויות, מבצע עבודה מסודרת, מחירים סבירים לשוק, תמורה מלאה למה שאתה משלם, איש חביב ונחמד, נעים לעבוד איתו, דייקן, גמיש לשינויים, היה לי התענוג לעבוד מולו ואני ממליץ עליו מכל בחינה אפשרית!

תענוג גדול לעבוד עם אשר שלמה. מדובר בבעל מקצוע איכותי, בקיא מאוד בעבודות גבס ועושה את עבודתו נאמנה – ממליצה מכל הלב ועם אחריות.

שמי ציפיי ואני אדריכלית במקצועי, במסגרת עבודתי ישנם בתים המעוניינים בעבודות גבס דקורטיביות, מי שמבין בנושא יודע עד כמה עבודה זו צריכה להיות אסתטית ויצירתית.

לצערי הרב, עברתי המון אנשי גבס ולא הייתי מרוצה מהתפקוד שלהם, חיפשתי איש גבס אמין ומקצועי, חבר משותף קישר ביני ובין אשר ותיאר אותו כבעל ידי זהב ומה שנכון, נכון מאוד ויותר.

שלמה קודם כל בן אדם, הוא מאוד אמיתי, מאוד ישר, יוצא דופן! מדובר בעבודות גבס, ההתנהלות של שלמה לכל אורך השיפוץ הייתה יוצאת מן הכלל, שלמה אלוף, יודע לבצע עבודה, יודע לשמור על סדר וארגון, עבודות הגבס יצאו מדהים, הרבה מעבר למה שציפיתי, הכל התנהל באופן חלק ועל מי מנוחות.

היה לי התענוג לעבוד עם שלמה ואני ממליצה עליו בלב שקט. רעות.

היינו מאוד מרוצים מאשר שלמה, מדובר בקבלן גבס ואיש מאוד מאוד מקצועי, שעומד בכל ההתחייבויות, מבצע עבודה מסודרת, מחירים סבירים לשוק, תמורה מלאה למה שאתה משלם, איש חביב ונחמד, נעים לעבוד איתו, דייקן, גמיש לשינויים, היה לי התענוג לעבוד מולו ואני ממליץ עליו מכל בחינה אפשרית!

חיפשתי בעל-מקצוע שמתמחה בעבודות גבס וצבע, רציתי לשדרג את מראה הבית ולכן חשבתי להוסיף כמה דברים דקורטיביים מגבס ועבודות צבע מיוחדות לקירות ותקרות הבית. לאשר מחברת "א. שלמה עבודות גבס" הגעתי דרך המלצות חיוביות והרמתי אליו טלפון לקבוע פגישה. נפגשנו אצלי בבית, אשר היה מאוד מקצועי, התרשמתי ממנו לטובה, הבנתי שמדובר באיש מקצוע רציני, אמין ומקצועי, הוא ייעץ לי על סוגי עבודות גבס, אהבתי את הרעיונות שלו וסגרנו את העבודה. לגבי העבודה עצמה, אשר והצוות שלו ביצעו את עבודת הגבס בצורה מאוד מרשימה, מדובר בעבודות גבס דקורטיביות (עבודה מאוד מאוד גדולה, ממש שינוי של פנים הבית, עבודה שלקחה חודש) – קרניזים עם תאורת ספוטים, הנמכות תקרה עם לדים, דברים פשוט מטורפים, אשר עשה עבודה מוקפדת מאוד ודאג לפרטים הקטנים. העבודה שלו מאוד אסתטית, עבודות הגבס נבנו בקווים ישרים ונקיים והתוצאה מאוד יפה. הוא עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפי, עמד בלו"ז, עבד נקי ומסודר ולקח בדיוק את המחיר שסוכם, מבחינתי אני נותן לו ציון עשר בכל הקטגוריות. ניסים אלימלח.

הייתי בהחלט מרוצה, קודם כל אשר בן אדם מאוד אמין, עומד בזמנים, מקפיד להגיע בזמן, אם יש איחור הוא תמיד מודיע על כך מראש, הוא זמין וגם אם מתקשרים והוא לא עונה הוא מיד יחזור, עושה עבודה בצורה יסודית מאוד, המחיר הוגן ביותר וכמובן העברתי את המספר שלו הלאה לאחרים ואני יכולה להעיד שגם הם מאוד מרוצים – ממליצה בחום!

חיפשתי בעל-מקצוע לביצוע עבודת גבס דקורטיבית לסלון הבית, נפגשתי עם מספר בעלי-מקצוע, מתוכם נפגשתי גם עם אשר, הוא הגיע אלי הביתה באופן מסודר, שמע ממני מה התכנון ונתן לי עצות משלו. מאוד התרשמתי מההתנהלות שלו והצעת המחיר הייתה מעולה. עוד לפני שאני עצמי בצעתי את העבודה עם אשר, הבת שלי חיפשה איש גבס לביצוע עבודה דיי גדולה של ספריית גבס ענקית, אומנם אני לא נוהגת להמליץ על בעלי-מקצוע לפני שאני עצמי עשיתי איתם עבודה, אבל אשר כ"כ מצא חן בעיניי ובאמת עשה עלי רושם מקצועי והמלצתי לבת שלי לקחת אותו אליה לעבודה. אני רוצה לספר שאשר עשה אצלה עבודה באמת מדהימה, הוא ביצע אצלה בבית מגוון עבודות בגבס: קיר חדש, מסגרת לטלוויזיה וספריית גבס ענקית, משהו מאוד מרשים, מיותר לציין שהבת שלי הייתה פשוט מרוצה ממנו עד השמיים, הוא הפתיע אותנו לטובה (: בהמשך אשר הגיע גם אלי לביצוע עבודת הגבס, בקשתי ממנו ליצור מסגרת לטלוויזיה עם מזנון מלמעלה, התכנון העיצובי של אשר היה מאוד יפה, זה חלק מהיתרון שלו לעומת בעלי-מקצוע אחרים, יש לו ראש של מעצב, הוא מאוד מוכשר ובנוסף גם באופן ביצוע העבודה יש לו ידי זהב. הפינישים מרשימים מאוד, נראה חלק מהבית ומהקיר הכל חלק ויושב בצורה מושלמת. דבר נוסף, אשר מאוד מקפיד על עבודה נקייה ומסודרת הוא מאוד מתחשב בלקוח ובסביבת העבודה. הייתי מרוצה מכל בחינה אפשרית, מקצועיות אמינות ורמת מחיר – ממליצה על אשר מכל הלב, מגיע לו! קלרה.

תענוג גדול לעבוד עם שלמה, מדובר בבעל מקצוע איכותי, בקיא מאוד בעבודות גבס ועושה את עבודתו נאמנה – ממליצה מכל הלב ועם אחריות. שמי תיקי ואני אדריכלית במקצועי, במסגרת עבודתי ישנם בתים המעוניינים בעבודות גבס דקורטיביות, מי שמבין בנושא יודע עד כמה עבודה זו צריכה להיות אסתטית ויצירתית.

לצערי הרב, עברתי המון אנשי גבס ולא הייתי מרוצה מהתפקוד שלהם, חיפשתי איש גבס אמין ומקצועי, חבר משותף קישר ביני ובין שלמה ותיאר אותו כבעל ידי זהב ומה שנכון, נכון מאוד ויותר. כשלקחתי אותו לעבודה בפעם הראשונה, בעלי הבית מאוד רצו קישוטי גבס לקירות דקורטיביים אך מקוריים ויצירתיים. הסברתי לשלמה את מה שביקשו וקבענו טווח זמן עבודה ואת המחיר. עקבתי מקרוב אחר עבודתו (כיוון שאני הבאתי אותו וזו אחריותי). נוכחתי כי שלמה דייקן (גם בעבודה וגם בזמנים), יצירתי, מקצועי ועושה עבודה מעניינת ומאוד דקורטיבית. הלקוחות היו מאוד מרוצים מעבודתו! והמחיר שלקח היה סביר בהחלט מניסיוני… מאז, בכל העבודות שלי בהם מתבקש ומבקשים לעשות עבודות גבס, אני עובדת עם שלמה לשביעות רצוני והכי חשוב לשביעות רצון הלקוחות. שלמה תמיד מספק עבודה באיכות גבוהה, הגימורים שלו ברמה מאוד מאוד גבוהה, הפינישים מדוייקים ויש הקפדה על הכל. אני ממליצה בחום על ידי הזהב שלו. תיקי מנדלוביץ.

שלמה הוא האיש הכי נכון למי שרוצה עבודות גבס איכותיות, מבצע עבודה מעולה, בקיא בכל סוגי החידושים הקיימים בשוק ובנוסף הוא עצמו אדם נוח ואדיב – ממליצה בחום.

אני אדריכלית כבר שנים רבות ובמסגרת עבודתי אני עובדת עם בעלי מקצוע רבים ובתוכם אנשי גבס, תמיד יצא שלא הייתי מרוצה מכל מיני עניינים, מי שמכיר את התחום יודע עד כמה קשה למצוא איש גבס עם ידיים טובות. ראיתי אצל מישהי עבודת גבס מדהימה ושאלתי מי עשה אותה והיא הכירה לי את שלמה שביצע אצלה את העבודה. מניסיוני, בדרך כלל צריך לעקוב אחרי אנשי הגבס ולהיות צמודה אליהם בשעת העבודה כדי לוודא שאכן הם מבצעים את העבודה כפי שמסוכם ועומדים בזמנים ואני רוצה לציין שמהפעם הראשונה שעבדתי מול שלמה, הבנתי שעל בן אדם זה אני יכולה לסמוך בעיניים עצומות, הן מבחינת האמינות והדייקנות והן מבחינה מקצועית ברמה גבוהה (ובמחירים בהחלט הוגנים וסבירים). הוא פשוט מדהים, מאז שאני עובדת איתו אני אפילו לא מבקשת ממנו עמלה כיוון שהוא ראש גדול ועוד מוריד ממני הרבה כאב ראש. הוא מכיר את כל החידושים שיוצאים בתחום בשוק זה ועדכני ביותר. מעבר לכך הוא לעיתים לוקח על עצמו אחריות על עבודות נוספות כדי להוריד ממני את הלחץ והעומס. הוא הגון, הוגן, קפדן בעבודה ברמה גבוהה ומעל הכל אדם שתענוג צרוף לעבוד איתו בשיתוף פעולה. אני ממליצה בחום לעבוד איתו! ריבקי אריבאום.

שלמה בעל מקצוע משכמו ומעלה, פשוט לא ייאמן, אני מעיד עם יד על הדופק שהוא עשה עבודה מדהימה, לא היו בעיות משום בחינה, עבודה יפה נקייה מקצועית, הייתה הקפדה על הזמנים ועל העבודה עצמה – ממליץ בחום.

שמי שלמה ואני גבאי בבית כנסת, רצינו לעשות תקרה אקוסטית כדי שהאקוסטיקה בבית הכנסת תהיה טובה ובנוסף, באסיפת המתפללים החלטנו לעשות משהו ייחודי לבית הכנסת: מעין כיפת גבס בתקרה. חיפשתי בעל מקצוע בתחום הגבס, היה חשוב לי שיהיה מדובר באיש מקצוע אמין שלא יברח באמצע העבודה. קבלתי המלצה על שלמה מכמה אנשים, כנראה ששמו הולך לפניו, שוחחנו בטלפון, התרשמתי מהשיחה איתו וקבעתי להיפגש איתו באחד הבקרים כדי לקבל הצעת מחיר. שלמה הגיע בזמן, ובהרבה אדיבות וסבלנות הסביר מה וכיצד הוא ממליץ לעשות את העבודות אותן רצינו ואף נקב זמן לסיום העבודה מרגע תחילתה. מאוד התרשמנו משלמה והחלטנו לתת לו לבצע את העבודה, סכמנו מחיר ויצאנו לדרך. ברצוני לציין ששלמה לא מתחשבן על דברים קטנים, ממש לא קטנוני וזה אחד הדברים החשובים שנותנים הרגשה טובה לכל לקוח. שלמה ביצע עבודה מדהימה ביופיה (הכיפה מגבס) וכן התקרה האקוסטית, הכל יצא יפיפה. שלמה הוא בעל מקצוע חבל על הזמן!!! לא סתם אני אומר את זה!!!! מי שרוצה עבודה מדהימה במחיר הוגן ולהינות מהשירות האדיב והמקצועי שיפנה אך ורק לשלמה!!!! מאיר גולן.

ברצוני לציין שהיינו מאוד מרוצים מעבודתו של שלמה, הוא עבד לפי לוח הזמנים שסוכם, הקפיד מאוד על הגימורים, עשה עבודה מרשימה ומקצועית, אני אישית ממליצה בחום.

עשינו שיפוץ לבית שלנו בבני ברק והחלטנו שאנו רוצים מזנון דקורטיבי מגבס ובנוסף היינו צריכים לפי המלצת איש המיזוג גם הנמכת תקרה למזגנים. חיפשנו איש גבס עם המלצות ובאמת הגענו לשלמה דרך המלצה שהייתה מאוד חמה. התקשרנו אליו, הסברנו הסבר קצר טלפוני מה אנו רוצים וקבענו מועד להגעתו. שלמה הגיע בזמן הסביר לנו על הנמכת התקרה למזגנים ואח"כ שוחחנו איתו על המזנון אותו ביקשנו לעשות. שלמה יצירתי בצורה בלתי רגילה, שירטט והציע לנו הצעות מגוונות של מזנונים שביכולתו לעשות. היה לנו קשה לבחור אך בחרנו ביחד את המזנון שאליו התחברנו וקבענו עם שלמה מחיר וזמן לתחילת העבודה. שלמה הגיע בזמן, ברצוני לציין את מאור הפנים והאדיבות של שלמה. שלמה עובד בצורה נקייה ומסודרת וגם בצורה זריזה ומדוייקת. הנמכת התקרה יצאה נכון ומקצועית, המזנון יצא מדהים! כל מי שנכנס אלינו הביתה פשוט מתפעל מהמזנון ומאז ועד היום הגיעו אלינו הרבה חברים לעבודות מיוחדות בגבס. שלמה יכול לקחת מחירים הרבה יותר גבוהים שכן עבודתו מדהימה אך המחירים שלו בהחלט הוגנים והעיקר אנו מרוצים עד הגג – ממליצים עליו בחום ובאהבה!!!! מירי ויעקב נדלר, בני ברק.

אשר הוא בעל מקצוע ברמה גבוהה, איש הגון, נעים הליכות, שמבצע את עבודתו לתפארת. יישר כוח!! בא לבצע אצלי שיפוץ כללי בדירה.

לאחר שבאתי במשא ומתן עם מספר קבלני שיפוצים, וקיבלתי הצעות מחיר מכמה וכמה אנשי מקצוע, החלטתי בסופו של דבר ללכת עליו, כיוון שהוא עשה עליי את הרושם הכי טוב (ומעבר לכך, גם ראיתי עבודות קודמות שלו, ומאד התרשמתי!!). השיפוץ כלל עבודות שפכטל, בניית מחיצות גבס, בניית קרניזים בתקרות, בניית תעלות מיזוג, הכנה לספוטים ועוד. הוא עבד בצורה מסודרת ונקיה, הייתי מאד מרוצה מהתוצאה הסופית, ואני ממליץ עליו בחום!! תודה לך – ישורון.

לפני כשבוע התחלתי בעבודות שיפוץ בבית ורציתי במטבח עבודת גבס אומנותית ולא שיגרתית ומשעממת. שירטטתי מספר רעיונות אבל השלב הקשה היה לחפש איש מקצוע אמין רגוע ולא יקר מאחר ולא היתה לי שום הכרות מוקדמת עם איש גבס מתאים עברתי לחיפוש באניטרנט והגעתי לאתר של אשר שלמה וקראתי המלצות ואכן מהשיחה הראשונה הבנתי שזה האיש הנכון שעזר לי לתכנן ולהוציא מהכח אל הפועל את התוכנית שלי תוך כדי שהוא שולח לי הדמיות ממוחשבות ומדויקות שעזרו לי מאוד לעבודה שבה חפצתי לאחר שהזמתי אותו אלי נגלה לפני אדם מוסרי נחמד רגוע אמין ואיש מקצוען למופת שעומד בדרישות ובזמנים זאת ועוד למרות שלאחר הזמנת העבודה והתכנון החלטתי על שינויים של הרגע האחרון הוא לא כעס ועוד עזר לי להגשים את החלום בצורה הכי מושלמת ועוד עשה דברים נוספים שדרשתי למרות שלא סוכמו מראש והכל לשביעות רצוני איש מיוחד כזה ואומן אמיתי שמוציא תחת ידיו עבודות גבס איכותיות ומדהימות לא פוגשים בכל יום אני ממליץ עליו בכל פה העבודה שלו שווה כל שקל!
לא היה אחד שביקר אצלי ולא הביע התפעלות מהיופי והדיוק מי שמעוניין לקבל תמורה אמיתית לכספו זה האדם הנכון ניתן להתקשר ולברר אצלי פרטים נוספים 0527683878 פאר דורון אשדוד.

תענוג גדול לעבוד עם אשר שלמה, מדובר בבעל מקצוע איכותי, בקיא מאוד בעבודות גבס ועושה את עבודתו נאמנה – ממליצה מכל הלב ועם אחריות.