fbpx

עבודות גבס בביתר עילית באפרת בבית שמש והסביבה

עיצובים מדהימים באפרת וסביבתה - ספריות קודש משולבות ,קרניזים דקורטיביים ועוד..

קבלן גבס באפרת שגוש עציון בבית שמש ובביתר עילית החרדית
בכל בית או בית עסק היום תוכלו למצוא עבודות גבס כאלה ואחרות. גם בעיר בית שמש ישנם אלפי בתים ומבנים שונים הכוללים עבודות גבס כאלה ואחרות. מפעם לפעם נזדקק לשירותיו של קבלן גבס בביתר עילית לביצוע עבודות תיקון, שיפוץ או בנייה של גבס, בין אם להרחבת חלל מסוים או ביצוע עבודות דקורציה בגבס. עבודות אלה עוזרות לנו להפוך את החלל למודרני ומתוחכם יותר, יעיל יותר מבחינת שטחי אחסון, תאורה וכמובן יפה ומסוגנן יותר. לא יודעים מתי תצטרכו קבלן עבודות גבס? הנה כמה דוגמאות.
עבודות גבס נפוצות שניתן לבנות באפרת:
מעוניינים לבנות חדר נוסף ואין תקציב לקירות מבלוקים/בטון? תוכלו לעשות זאת באמצעות בנייה מוזלת יותר מגבס. הקירות אומנם דקים יותר אך עדיין עמידים מספיק ועבור אנשים מסוימים וניתן גם להשתמש בגבס כדי לעצב את המבנה של התקרה והקירות. כמו כן ניתן להתקין מחיצה שתבודד קור וחום מבחוץ.
גם במידה ותרצו לחלק חלל מסוים בבית או בעסק ולפצל אותו תוכלו לעשות זאת באמצעות קיר גבס. בין אם מדובר בקיר מלא או חצי גובה. שירות זה נפוץ גם בבתים פרטיים וגם במשרדים בדרך כלל.
סגנון מיוחד של התקרה – תקרה עגולה? צפה? גלית? תוכלו לעצב את התקרה כפי שאתם רוצים עם תאורה מיוחדת או סגנון מודרני ומיוחד. כמו כן תוכלו לבצע הנמכת תקרה באמצעות גבס, להתקין מזגן מפוצל עם פתחי אוורור בחדרים השונים בבית ועוד.
תוכלו לבנות מזנונים וספריות מגבס – גם עבור הטלוויזיה ומערכת המולטימדיה שלכם בסלון, גם עבור שטחי אחסון ודקורציה, גם עבור ניצול יעיל יותר של קירות הבית לאחסון תוך שילוב של עיצוב מודרני ועוד.
תוכלו לבנות מידוף המקובע בקיר (שלא כמו מדפים מעץ המתחברים עם ברגים ורואים את התומכים שלהם). זה יקנה מראה אסתטי יותר של מדף המתחבר עם הקיר ויוצר שטח נוסף להנחת דברים כמו ספרים, נרות ודברים במשקל קל יחסית.
ספוטים ותאורה – תרצו להתקין ספוטים ו/או תאורה מיוחדת ומסוגננת? באמצעות גבס תוכלו לעשות את זה ועוד הרבה דברים אחרים.
עבודות גבס במטבח – תרצו עוד שטחי אחסון לסירים או לכלים במטבח? מידוף מיוחד לתבלינים? הנמכת תאורה שיהיה לכם יותר קל ונוח לעבוד במטבח?
יש לכם בעיות אקוסטיות כמו רעש מהשכנים? שומעים את אחד מבני הבית מדבר דרך הקיר בחדר השני? ניתן להתקין שכבות בידוד מיוחדות ולחפות אותן באמצעות גבס עד לרמת גימור מושלמת כאילו מדובר בחלק מהקיר/התקרה המקוריים.
כמה עולה עבודת גבס?
מחיר ממוצע של בניית קיר גבס סטנדרטי, כולל קונסטרוקציה וחומר בידוד יכול לעלות באזור ה300 שח למ"ר. קיר כפול יכול לעלות כפול 1.5. תקרה אקוסטית באזור ה250 שח למ"ר והנמכת תקרה יכולה להיות גם באזור ה-200 שח למ"ר לערך להתחיל ממחיר זה ומעלה כמובן. בניית ספוטים בגבס בערך 70 שח למטר. בניית מדפים מגבס עולה כ150-220 שח למטר וחיפוי של קיר יכול גם כן לעלות באזור 180-220 שח למטר ללא תוספת חומר בידוד. העלויות כמובן עשויות להשתנות בין קבלן שיפוצים אחד לאחר שיתמחר את שירותיו בהתאם לפרמטרים רבים השונים מקבלנים אחרים.
פרמטרים חשובים לבחירת קבלן גבס במודיעין:
אתם רוצים לוודא שהקבלן שאתם עובדים עמו הנו אמין, מקצועי, מספק את שירותי בניית הגבס הדרושים שלכם. כמו כן אתם רוצים לוודא שהוא עושה שימוש בחומרי גלם איכותיים, לא ישנים או פגועים, ללא עובש ושרמת הגימור של העבודה תהיה מושלמת. לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר לעבודת גבס אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

אהבתם? שתפו...

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב linkedin
שיתוף בלינקדאין
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ

הוסיפו תגובה