fbpx

עבודות גבס באשדוד

עבודות גבס באשדוד

אהבתם? שתפו...

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב linkedin
שיתוף בלינקדאין
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ

הוסיפו תגובה

עבודות גבס באשדוד - חברת עבודות גבס מקצועית

עבודות גבס באשדוד
עבודות גבס באשדוד הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר בעיר הגדולה. בכל יום קמים בתים חדשים, משרדים, חנויות, מפעלים ובתי עסק שונים. מלבד העובדה שכל אלה זקוקים לעבודות גבס כאלה ואחרות, הרי שישנם גם אלפי בתים שעוברים שיפוץ בו זמנית ולרוב השיפוץ יכלול גם קירות או אלמנטים שונים מגבס. ככל שעוברות השנים הגבס הופך להיות חומר גלם ושיטת בנייה נוחה במיוחד לביצוע עבודות גימור, אלמנטים ודקורציה לבית ולעסק ולכן כולם נהנים מהעבודות הללו.
יתרונות של עבודות גבס באשדוד:
זול – אם תבחנו את הצעות המחיר לבניית קירות או תקרה מבטון תגלו שהמחירים הם הרבה, הרבה יותר גבוהים מאשר בבנייה בגבס. בנייה בגבס יכולה לא רק לחסוך לכם כסף על חומרי הגלם אלא גם על עלויות העבודה.
קל יותר לבנות ולכן גם העלויות יהיו מופחתות, גם פחות מקום לטעויות וגם אם יש תקלות הן זולות יותר לתיקון. כמו כן העבודה תתבצע בצורה מהירה יותר.
מהירות העבודה – אם כבר דיברנו על מהירות העבודה הרי שזה סעיף המציג יתרון חשוב בפני עצמו. לאף אחד זה לא נעים שיש איש מקצוע זר אצלו בבית ואף אחד לא רוצה שעבודות השיפוץ ימשכו כל כך הרבה זמן ועל כן ודאי תרצו שהעבודה תסתיים כמה שיותר מהר. גם עבור הקבלן מדובר ביתרון שכן הוא יכול להספיק יותר עבודות במהלך החודש.
רמת גימור – שלא כמו בטון או בלוקים, בגבס רמת הגימור היא עדינה ומדויקת יותר, חלקה יותר, נעימה יותר ולרוב היא זו שגם משתמשים בה לחיפוי קירות.
יש גם חסרונות:
לא מתאים בכל מקום – גבס הוא חומר שיכול להיהרס בתנאים מסוימים. למשל חדרים הסופגים הרבה מים ולחות עשויים לפגום בגבס ולפורר אותו. נכון שיש כיום לוחות ירוקים שעברו תהליך מיוחד ועמידים יותר בפני מים אבל בגדול לא מומלץ להשתמש בגבס בחללים הכוללים מים או לחות גבוהה.
אנשים מרגישים בטוחים יותר כשיש מסביבם קירות של בלוקים/בטון מאשר בגבס. לכן לרוב קירות הגבס יהיו פנימיים ולא חיצוניים. עם זאת גם בתוך הבית אנשים לא תמיד סומכים על גבס.
גבס יכול לעזור לכם לאחסן דברים, להעמדה של דברים כמו מזנון גבס וכד'. אבל לא לתלייה של דברים כבדים שכן הוא פחות מאסיבי.
פרמטרים לבחירת קבלן גבס באשדוד:
מחיר – למחיר חשיבות גבוהה עבור הלקוחות בהרבה מאוד מקרים של הזמנת שירות. המחיר גם גמיש ומשתנה בהתאם לנותן השירות, לחומרי הגלם שעושים בהם שימוש, לזמן העבודה המשוער שייקח לצוות להשלים את העבודה, לסוג העבודה, למורכבות שלה, למרחק של הפועלים והקבלן מהבית/בית העסק הזקוק לעבודה וכו'. אתם לא רוצים מחיר מוזל מדי אך גם לא יקר מדי. כך תהיו בטחים שאתם מקבלים שירות סביר ומעלה במחיר הגיוני.
אזור פעילות – כדאי להזמין איש מקצוע מהאזור בו אתם נמצאים שכן תחסכו עלויות של זמן ודלק שהוא ייקח בחשבון בהצעת המחיר עבורכם.
חומרי גלם – חשוב לעשות בחומרי גלם איכותיים ותקינים מבחינת החוק. מלבד העובדה שאתם רוצים שהגבס עצמו יהיה איכותי וחזק, גם הפחים והמסגרת צריכים להיות חדשים ואיכותיים. לבסוף, כדאי גם לבדוק את סוג הברגים שהקבלן עושה בהם שימוש כי יש תקנים לגבי זה.
רמת מקצועיות – בדקו תיק עבודות, תמונות, המלצות.
סוג עבודת הגבס – ישנם קבלני גבס שאוהבים לעשות דברי דקורציה ועיצוב עם הגבס ואחרים שרק בונים קירות ומידוף סימטריים.
שירות – האם אתם מרגישים שמדברים אתכם בגובה העיניים? שלא עושים לכם טובה שנותנים לכם את השירות? ושיש לכם כימייה טובה עם השיפוצניק?

אהבתם? שתפו...

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב linkedin
שיתוף בלינקדאין
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ

הוסיפו תגובה