עבודות גבס בחדר שינה

בשנים עברו, השתמשו בגבס בעיקר עבור הקמת קירות, מחיצות או תקרות גבס. השימושים האלו מבוקשים מאוד גם היום, אלא שהתמונה ממש לא מסתכמת בהם. היום, עם התפתחות התחום של עיצוב פנים ואפשרויות העבודה עם הגבס, התחום התקדם בקצב מהיר מאד. השימושיות שלו עלתה פלאים, והשמיים הם הגבול מבחינה עיצובית. ניתן לראות לכך עדות ניצחת בחדרי הבית בכלל, ובחדרי השינה בפרט. הנה כל מה שחשוב שתדעו על עיצוב גבס בחדר שינה.

היתרונות של עיצוב גבס בחדר שינה

ובכן, לעבודות גבס ועיצוב באמצעות גבס ישנם כמה יתרונות, שנותנים את אותותיהם – ובגדול – בחדרי השינה:

 1. העבודה בגבס מהירה ויעילה – הגבס הוא חומר מבוקש במיוחד בקרב אנשי המקצוע ומעצבי פנים כיוון שהוא מאוד נוח, וניתן להשתמש בו למטרות רבות. כך לדוגמא: הכנה של ריהוט, יצירה של חללים ועוד. הגבס דורש מעט מאוד זמן ומינימום עבודה.
 2. עלות הגבס היא נמוכה בצורה משמעותית מחומרים אחרים, כמו לבנות בטון. ניתן לבצע באמצעות תוכניות עבודה בכל תקציב.
 3. עיצוב בגבס – תודות לאלסטיות ולגמישות שיש בגבס, אפשר לבצע הרבה מאד אפשרויות של עיצובים מהממים. עיצוב גבס בחדר שינה יוכל להיות מקורי ויוצא דופן.
 4. הגבס הוא קל וקל לנשיאה בהשוואה לבלוקים מבטון, בהם המלאכה נוטה להיות מורכבת ואורכת זמן רב. בנוסף, כאשר נדרשת הסרה של הגבס אותו כדי לבצע תיקונים, הוא אינו גורם לנזקים כמו סדקים בקירות.
 5. את אותן העבודות ניתן לבצע אף באמצע תהליך עבודת בנייה, מה שמציע גמישות מלאה
 6. הלוחות של הגבס חסינים ממים ואש, כשיש את האטימה והבידוד הנדרשים. 
 7. בידוד – קירות גבס מעניקים אטימה מספקת: בעונת החורף מחדירת קור ובתקופת הקיץ מפני חום.

עבודות גבס בחדר שינה

עיצוב גבס בחדר שינה: עולם שלם של אפשרויות

 עיצוב הבית על ידי הגבס נהפך לנפוץ במיוחד בזמן האחרון. קיימות אפשרויות מגוונות לעיצוב הבית על ידי הגבס, כולל עיצוב גבס בחדר שינה. באמצעות גבס אפשר לשנות קיר ישר לקיר מעוגל וליצור חללים שונים, לבצע הנמכת תקרות גבס או להבליט אזורים שונים בחדר. אופציה מומלצת אחרת היא נישות גבס לחדר שינה, יציבות וייחודיות, בשילוב אמצעי תאורה.

הריהוט הוא חלק בלתי נפרד מכל חדר שינה בישראל, וגם במקרה הזה הגבס יכול להציע לכם שדרוג משמעותי. ניתן ליצור בגבס אביזרים חדשניים, כמו: 

 • מזנון גבס – משטח מלבני שניתן לשדרג בעזרת תוספים עיצוביים, דוגמת נצנצים.
 • ספריית גבס – לאחסון ספרים, פריטי נוי או כל חפץ אחר שאתם רואים לנכון
 • מדפים מגבס – פתרון דקורטיבי ושימושי באותה מידה
 • ועוד

אז איך משדרגים את חדר השינה?

עבודות גבס בחדר השינה חייבות להיעשות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, יש שיגידו גם ברמה אומנותית.  אבל זה יקרה רק אם תבחרו נכון ולא תתפשרו. עבודות ועיצוב הבית על ידי גבס מומלץ לבצע אך ורק על ידי עובדים בעלי ניסיון וידע בביצוע עבודות גבס. בין השאר, חשוב לשים לב לוותק, לניסיון ולתחומי השירות של הקבלן אליו אתם פונים. מומלץ לראות דוגמאות לעבודות קודמות שלו ולנסות ולאתר חוות דעת, אפילו באינטרנט. בדקו איך מתבצע תהליך העבודה: אנחנו למשל משתמשים בכל עבודה בהדמיה ממוחשבת, שמאפשרת לכם לראות איך ייראה חדר השינה שלכם לאחר הוספת מוצרי הגבס.

המיקום הוא חלק מרכזי בבחירה, כאשר ההמלצה הכללית ברוב המקרים היא לא להתרחק יותר מדי. אם הקבלן פועל באזור שלכם תוכלו ככל הנראה ליהנות מזמינות גבוהה וממחירים נוחים יותר. 

לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ והכוונה בבית שלכם, ללא תשלום, מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר או בטלפון 077-4668347.

אהבתם? שתפו...

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בלינקדאין
שיתוף בווטסאפ

הוסיפו תגובה