fbpx

עבודות גבס בראשון לציון

תקרות גבס – תקרה צפה , תקרות גבס מעוצבות עם חברת עבודות גבס מקצועית מאזור ראשון

עבודות גבס בראשון לציון
ראשון לציון היא אחת הערים הגדולות בישראל ומונה עשרות אלפי בתי אב ואולי אפילו יותר. בעיר תוכלו למצוא מגוון רחב של בתי עסק ומבנים שונים, כאשר לכל בית, משרד, חנות או מפעל יש צורך בשלב כזה או אחר בשירותי עבודות גבס בראשון לציון ובסביבה. באמצעות גבס ניתן לבנות חדרים נוספים, חללים שונים, לנצל טוב יותר את שטח הבית והקירות לצרכי אחסון, לשפר את הדקורציה בבית או בעסק, להתקין מזגן עם מספר יציאות בבית ועוד. כדאי להיעזר בקבלן גבס מקצועות לעבוד מסוג זה מכיוון שעבודה שמבוצעת בצורה שלומיאלית יכולה לגרור נזקים כבדים, בריאותיים וכלכליים.
סוגי עבודות גבס שאולי נרצה לעשות בבית:
תוספת חדר – אם אתם מעוניינים לפצל חדר גדול בבית לשני חדרים תוכלו לעשות זאת באמצעות קירות גבס. כמו כן גם כאשר אין אפשרות כלכלית להרחיב את הבית בקירות מבטון אך יש בכך צורך דחוף (למשל בשל התרחבות המשפחה) הרי שניתן לבנות חדר נוסף מגבס בעלויות מופחתות יותר.
התקנת מזגן – כאשר תרצו להתקין מזגן מפוצל תצטרכי לבצע הנמכת תקרה ולהתאים את היציאות השונות ברחבי הבית.
שטחי אחסון – כאשר תרצו להוסיף מדפים, כוורות ולנצל את הקירות בחדרים, בסלון או במחסן בצורה יעילה יותר.
עמדת טלוויזיה ומערכת מולטימדיה – רוצים לבנות אזור מיוחד לטלוויזיה שלכם שיכלול גם מעמדים לכל הציוד והרמקולים שלכם? באמצעות גבס ניתן לעצב את העמדה בדיוק כפי שאתם רוצים.
הנמכת תקרה ודקורציה – רוצים להוסיף תאורה מיוחדת? להנמיך מעט את התקרה כדי שיהיה לכם קל יותר להחליף מנורות או לא תרגישו שהבית גדול מדי?
איך להכין את הבית לעבודת גבס?
עבודות גבס הן עבודות שיפוץ לכל דבר וככאלה הן גורמות להרבה לכלוך ובלגן מסביב. אתם רוצים לוודא שאתם עובדים מול איש מקצוע שישאיר אחריו את הסביבה נקייה וייתן לכם הנחיות לפינוי נכון של אזור העבודה. במידה ומדובר למשל באזור בסלון בו תרצו לבנות את המערכת לטלוויזיה שלכם, הרי שתצטרכו להזיז מאותו הקיר את כל השידות, המכשירים החשמליים, התמונות והאביזרים השונים שיהיו שם. כדי להרחיק כל דבר שיכול להיהרס או להתלכלך. כמו כן כדי לוודא שהקבלן מניח משהו שיגן על הרצפה משריטות או לכלוך שעשוי לפגום בריצוף בבית.
על מה אנו שמים דגש?
אשר שלמה הנו קבלן גבס מקצועי ומנוסה המבצע את כל העבודות הגבס לבתים פרטיים, למוסדות ולעסקים. כאשר באים לבחור קבלן גבס חשוב לבחון מספר פרמטרים שונים ועליהם אנו שמים דגש לשביעות רצון לקוחותינו. ראשית המחיר לא צריך להיות זול מדי כי העבודה צריכה להתבצע בצורה מקצועית, מדויקת, עם חומרי גלם טובים ואיכותיים וגם החומרים וגם זמן העבודה עולים כסף. כמובן שהמחיר אינו צריך להיות כפול ממחיר השוק כיוון שאנו גם לא מאמינים בגזל, אולם לא יכול להיות גם מחיר מוזל מדי שיכול להצביע בין היתר גם על עובד שיפוצים לא מקצועי. במידה ואתם צריכים עבודות גבס בראשון לציון כדאי שהקבלן ו/או עובדיו יהיו מאזור המרכז על מנת לחסוך עלויות רבות של נסיעות שהקבלן לוקח בחשבון בהצעת המחיר. חשוב לבדוק את ההיסטוריה והעבודות של הקבלן, את סגנון העבודה שהוא מבוצע (יש סתם לבנות קיר גבס ויש עיצוב ואומנות בגבס שזה נקרא דקורציה בגבס). לפרטים נוספים והזמנות של שירותי עבודות גבס בראשון לציון צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.
כולל תאורה , צבע וטקסטורות.

אהבתם? שתפו...

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב linkedin
שיתוף בלינקדאין
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בווטסאפ

הוסיפו תגובה