קבלן גבס מומלץ

קבלן גבס מומלץ – בשביל מה צריך אותו?

כיום אין בית חדש או ישן שלא נעזר בבניה בגבס לכן לשם כך נצטרך קבלן גבס ועדיף כמה שיותרמומלץ.

כשנכנסים לבית חדש ומתקינים מזגן נצטרך להיעזר בשירותי קבלן גבס מומלץ על מנת לבצע את העבודה.

או אם נרצה להשקיע יותר ברמת הגימורים או כדי להתקין ספוטים שקועי גבס , תקרות צפות או אלמנטים ודוגמאות למיניהם בתקרות אז נצטרך להיעזר בקבלני גבס מקצועיים כדי לבצע את העבודה.

יש לשים לב שכל עבודות גבס דורשת מיומנות רבה במיוחד כשמדובר באלמנטים מורכבים כגון מזנונים משולבים , תקרות מדורגות ומיוחד בקווים רכים ( עיגולים ) שלשם כך דרוש ניסיון וידע רב לעבוד עם רדיוסים שנבנים ע"י מחוגות גדולות.

לכן צריך לדעת שקבלני שיפוצים הם לא קבלני גבס אלא אם כן הם עבדו שנים בתחום הגבס וצברו את הידע והניסיון הנדרש לכך .

אשר שלמה נחשב לאחד מהקבלני גבס הטובים והאיכותים ביותר שאפשר למצוא הים בתחום העיצוב בגבס עם מחירים אטרקטיביים .

קבלני גבס – חשוב לבקש המלצות מלקוחות

לפני שבוחרים קבלן גבס יש לקחת הצעת מחיר ממספר קבלנים מהתחום הספציפי , לקבל המלצות , לראות פיזית עבודות שבוצעו ע"י אותו קבלן עיצוב קירות גבס ואז לעשות שיכלול ולהיזהר שלא ליפול לידיים זולות מידי וגם לא יקרות מידי .

קבלן גבס איכותי נמדד ע"י כמה פרמטרים למשל יש קבלני גבס שעבודים בסטנדרט הרגיל שזה קירות רגילים תקרות גבס חלקות מקיר לקיר ללא דקורציה ועובדים שכך במשך שנים פשוט מעדיפים לא להיכנס לתחום הדקורציה.

לעומת זאת יש את הקבלנים שעבדו במשך שנים בתחום העיצוב שזה בעצם כל מה שמעניין ויפה בעבודה הזו ומחפשים רק את הפרויקטים המיוחדים והמאתגרים.

לדוגמה לעשות עבודה בקווים רכים לא כל קבלן גבס יודע ,זה מצריך הרבה יידע וניסיון שללא ניסיון בשטח אי אפשר ללמוד לבד זה עבודה עם מחוגות והמון שיטות שאותן לומדים מבעלי מקצוע שעובדים ובעלי ניסיון בתחום .

בעשור הקודם היה טרנד של אולמי שמחות שהיו מעצבים תקרות בגבס עם קווים עגולים ,כיפות מגבס וכל מיני צורות ומדרגות מגבס בתקופה זו אני צברתי את הידע והניסיון בעבודה עם עיגולים והיום ברוך השם לאחר המון שנות עבודה בתום אני מצליח להתמודד עם כל סוג של מורכבות בעבודה ואף עוזר ומייעץ לחברה חדשים או מתקשים שמתקשרים אליי .