fbpx

תקרות גבס

תקרות גבס – תקרה צפה , תקרות גבס מעוצבות משמשות אותנו לצורך הנמכה מהתקרה הקיימת.

יכולות להיות הרבה סיבות בהן נבחר להנמיך תקרה קיימת , ישנן סיבות אסתטיות שנאלץ להתגבר עליהם רק בעזרת בניית תקרת גבס:

לדוגמה אם התקרה הקיימת עקומה או שיש בה סדקים ורואים פתחים בחיבורים שבפינות , הרי זה דבר שידוע שתקרות בטון או רביץ לא ישרות וחלקות וכמה שננסה לטפל בהם בעזרת שפכטלים הם לא יגיעו לרמת גימור של תקרת גבס , תמיד ייראו סימנים וגבשושיות מה שבתקרת גבס לא נראה..

לוחות הגבס הינם ישרות וחלקות וכן הקונסטרוקציה שאיתה בונים את התקרה עשויה מניצבים ומסלולים שגם הם ישרים כסרגל , ומה שנשאר לנו והוא לא פחות חשוב זה למצוא את הבעל מקצוע הנכון שיבצע את העבודה.

אני אישית ממליץ למי שהולך לבצע עבודות גבס בביתו לבדוק אך ורק עם קבלני גבס טובים ומנוסים בכדי שהעבודה תצא טובה ומוצלחת ותחזיק מעמד לאורך שנים

על מנת להיות שמחים עד השמים , צריך להרים את הראש ולראות תקרת גבס יפה ומעוצבת . בכדי לא להתאמץ אתם צריכים פשוט ללחוץ כאן תקרות גבס מעוצבות.

תקרות גבס מעוצבות

תקרת גבס תשמש אותנו גם לצורך עיצוב ודקורציה , ניתן לבנות תקרות בסגנונות ובעיצובים שונים ובמגוונים כך שכל בנייה של תקרה תותאם בדיוק לטעם של הלקוח.

בין התקרות המעוצבות ישנם תקרות גבס בעלי קווים רכים (עיגולים) , קרניזים מגבס מדרגות בגדלים וגבהים שונים ניתן לשלב במטבח בסלון או בכל חלל אחר בבית .

תקרה צפה

תקרה צפה זוהי תקרה שלא מגיעה מקיר לקיר אלא עם ניתוקים מהקירות , בד"כ בניתוקים אלו שמים פס לד ליצירת תאורה נסתרת , תאורה סמויה זו מקנה לחלל מראה קלאסי ויוקרתי , בכדי ליצור תאורת אווירה חמימה נשתמש בצבע לד לחן חם , זהו צבע לבן שבור טיפה לצהוב , כשבונים תקרת גבס מעוצבת העניין של התאורה הוא אינטגרלי ובלתי נפרד ביחס לעיצוב , שכן ישנן בן הגופי תאורה כאלה שמותאמים לקירות גבס וגם כך הם נקראים – שקועי גבס .

החלוקה של התאורה בד"כ מתחלקת לגופים מרכזיים שממוקמים במרכז החלל לדוגמה מרכז הסלון , מרכז פינת אוכל , מרכז מטבח וכו'.

הספוטים מסודרים או בפיזור שווה או במקבצים של שתיים או שלוש יחידות בכל מקבץ , והתאורה הנסתרת בהיקף התקרת גבס כשמדובר בתקרה צפה

בגלריית תמונות תוכלו להתרשם ממגוון רחב של תקרות גבס שבניתי במהלך השנים

ישנם אופציות מגוונות כדי לעצב תקרה של בית , חדר שינה , מטבח , או אפילו משרד שזהו חלק אינטגרלי מהעיצוב פנים של המרחב בו אנו חיים או עובדים .

תקרת גבס כמו תקרה אקוסטית יכולה להיות מעניינית ומיוחדת ברמה אומנותית ממש ולאו דווקא פשוטה ומשעממת , וזאת תוכלו לראות לפני הביצוע ע"י הדמיות פנים שאנו נותנים בחינם ללקוחותינו .

אפשר לעצב אותה ע"י טקסטורה שמותאמת אישית לבית אותו אנו מעצבים כאשר לוקחים בחשבון את מכלול הצבעים והריהוט של הבית .

תקרות גבס אמורות להיות פתרון קל , נוח , ובסופו של דבר מתאים ויפה לכל בית ברמת העיצוב. ע"י הדמיה לפני ביצוע העבודה תוכלו לראות תמונה מוגמרת.

עיצוב תקרות מגבס

חיזוק התקרה ואיכותה על מנת שלא יווצרו בה כל מיני גלים למינהם היא חייבת להיות מחוזקת לפי התקנים ואסור שתהיה כבדה ללא חיזוקים מתאימים .

ישנן המון שיטות ואפשרויות לביצוע תקרות מגבס ולכן רצוי ומומלץ לבדוק ולראות בעינים עבודות של קבלן גבס אותו אתם רוצים לקחת ואם הוא נותן לכם הדמיה ממוחשבת ברמה של עיצוב אז אתם מסודרים.

כשאתם מחפשים קבלני גבס לביצוע העבודה, בדקו טוב טוב את הקבלן שאכן הוא איכותי ומתמחה בתחום הנ"ל ולא כולבויניק אם אתם רוצים שהעבודה שלכם שצא איכותית וברמה גבוהה בקשו קבלן שעובד עם מעצבי פנים.
תקרות מגבס הלהיט שלא נגמר

לגבס יש תכונות יחודיות שאין לחומרים אחרים בתחום הבניה הוא גמיש יחסית , מבודד מרעשים, קל ונוח לעבודה .

ולכן ע"י השימוש בגבס ניתן לבצע אין ספור עיצובים שקשורים לפנים הבית רק מה שצריך זה קבלן איכותי ובעל ניסיון עשיר בעבודה עם אדריכלים ומעצבי פנים שזהו מרכיב חשוב בתוצאה הסופית .

אנו עובדים עם תוכנות אדריכליות כך שלפני שאתם מחליטים ללכת לכיוון של עיצוב תקרת גבס אתם לא צריכים לנחש או להסתמך על תמונות שראיתם , פשוט אתם מקבלים מאיתנו הדמיה ממוחשבת של התקרה גמורה כולל תאורה , צבע וטקסטורות.